x
Sepet
%35 indirim
Babe Stop AKN Cleasing Arındırıcı Temizleme Jeli 200 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437000945598

Babe Stop AKN Cleasing Arındırıcı Temizleme Jeli 200 ml

69,50 TL
45,18 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. Babe yüz temizleme jeli yağlı, karma ve akneye meyilli cilt tipleri için tasarlanmıştır.
  2. Köpüren jel formatlı ve rahatlatıcı etkili üründür.
  3. Sabun içermeyen bir ürünle cilt temizliği gerçekleştirmek isteyenler için idealdir.
  4. Günlük kullanıma uygun olan ürün kullanım sonrası bol su ile durulanmalıdır.
Marka : Babe
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Yağlı ve yağlanmaya meyilli olan ciltlerde temizlik yapmaya yarayan ürün matlaştırıcı etki sağlar. Sebum dengesini sağlar. Gözeneklerin tıkanmadan temizlenmesini sağlar. Gün boyunca cildin temiz ve taze kalmasını sağlar. Fazla yağ üretimini aza indirir ve akne oluşumunu da önler. Yağlı ciltler için geliştirilmiş ürünle yüz ve boyun ıslatılır. Parmak uçları ile masaj yaparak uygulanır ve ardından bol su ile durulanır.
Babe Stop AKN Arındırıcı Temizleme Jeli

Yağsız cilt tarzında, bir cilt yapısı yoktur. Çoğu cilt belirli bir miktarda, az ya da çok yağ üretir. Fakat bazı cilt tiplerinde yağ üretimi, kişiyi rahatsız edecek, değişik cilt hastalıklarına yol açacak kadar fazladır ve özel bakım gerektirir. Yağlı cilt yapısı nedeniyle parlak bir görünümde olsa dahi, cilt çoğu zaman sağlıksız ve cansız görünümde olur.

Cilt kaygan olur ve kişi cildinin sürekli kirli olduğu hissine kapılabilir. Yağ üretiminin fazla olması nedeniyle gözenekler sürekli olarak belirgindir. Siyah nokta içerir. Bu nedenle akne oluşumuna en müsait cilt tipidir.

Cildin aşırı yağlanması, güzellik ve sağlık nedeniyle bir problem haline gelebilir. Yağlı cilt temel olarak genetik sebeplerden oluşabilir. Bazı cilt tipleri yağlanmaya daha müsaittir, kuru ve karma cilt tiplerinde de strese, hormonlara ve çeşitli sağlık sorunlarına bağlı olarak aşırı yağlanma görülebilir.

Yağlı cildin, yağ üretimini kontrol altında tutmak mümkündür. Cildinizi dengede tutarak, sağlık bir görünüm kazanmanıza ayrdımcı olacak Babe Stop AKN serisini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Babe stop akn arındırıcı temizleme jeli, cildinizde temizleme sağlamaya, akne oluşumunu engellemeye, ciltteki parlak görünümünü matlaştırmaya ve gözenekleri arındırarak, açmaya yardımcı olur. Ciltteki yağ oranını dengede tutmayı, cilde tazelik ve ferahlık kazandırmayı destekler.

Babe Stop AKN Arındırıcı Temizleme Jeli Özellikleri

Babe stop akn arındırıcı temizleme jelini kullanarak, cildinizde yağ oranını dengede tutarak, daha pürüzsüz, berrak, sağlıklı ve taze bir cilt yapısına sahip olun, 

Uygulanan bölge: Yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Yüz ve boyun bölgenize masaj hareketleri ile uygulayınız. Uygulama sonrası durulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde, sabah akşam 2 defa uygulayınız.
 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.