x
Sepet
%35 indirim
Babe Seboreik Kepek ve Yağı Dengeleyici Şampuan 250 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437000945925

Babe Seboreik Kepek ve Yağı Dengeleyici Şampuan 250 ml

72,50 TL
47,13 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Ürün yağ salgısını dengeler ve kepek oluşumunun önüne geçer. Çift etkili bakım şampuanı aktif bileşenleri ile saçı kurutmadan kepek oluşumunu, pullanmayı ve aşırı yağlanmayı önler. Saç derisindeki kaşıntının da önüne geçer.

Saçların kusursuz, temiz ve sağlıklı görünmesini sağlar. Saçları kökten uca kadar etkili şekilde temizleyen şampuanı ıslak saça hafif masaj yapar şekilde uygulamak gerekir. Bir kaç dakika bekletilen ürün iyice yıkanır ve bu işlem haftada 2-3 defa tekrarlanabilir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Saç Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Kepek oluşumuna etki ederek, saç köklerini rahatlatır. Aynı zamanda saç derisini yatıştırır.
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün yağ salgısını dengeler ve kepek oluşumunun önüne geçer. Çift etkili bakım şampuanı aktif bileşenleri ile saçı kurutmadan kepek oluşumunu, pullanmayı ve aşırı yağlanmayı önler. Saç derisindeki kaşıntının da önüne geçer. Saçların kusursuz, temiz ve sağlıklı görünmesini sağlar. Saçları kökten uca kadar etkili şekilde temizleyen şampuanı ıslak saça hafif masaj yapar şekilde uygulamak gerekir. Bir kaç dakika bekletilen ürün iyice yıkanır ve bu işlem haftada 2-3 defa tekrarlanabilir

Babe Seboreik Kepek ve Yağı Dengeleyici Şampuan

Saç derisindeki yağ salgılayan bezler normalden daha fazla yağ üretmesi, saçın yağlanmasına neden olur. Bu yağ bezleri saç derisi dahil olmak üzere vücudumuzdaki her gözenekte bulunur. Cildin yapısının yumuşak kalmasını ve nemlenmesini sağlamaktır. Ancak nasıl yağlı, karma, kuru cilt tipi varsa saç içinde aynı şey geçerlidir. Yani bazı insanların saç derilerinde bulunan yağ bezeleri diğerlerine göre daha aktiftir ve daha çok yağ üretir.

Saçın yağlanmasının başka nedenleri de vardır. Mesela saçın düzenli olarak yıkanmaması yağ üretimi normal bir düzeyde olsa dahi saçınız bir süre sonra yağlanacaktır. Ayrıca kalın telli ve kıvırcık saçlar ince telli düz saçlara göre daha çabuk yağlanır. Kıvırcık saçın bir diğer dezavantajı da üretilen yağın saç tellerine eşit miktarda yayılmamasıdır.

Babe seboreik kepek ve yağı dengeleyici şampuanı, saçta kepek oluşumunu gidermeye, nemlendirmeye, yatıştırmaya, rahatlatmaya ve kaşıntıları azaltmaya yardımcı olur. Saçı kurutmamayı, gözenekleri açmayı ve pullanmaları azaltmayı destekler.

Yani saç derisinde üretilen yağ saçın kıvırcık olması nedeniyle diplerde birikirken saç uçlarına ulaşamaz ve bir süre sonra kuruyan saç uçlarında kırılmalar oluşabilir. Saçınız fazla yağlıysa bu yağ kepek oluşumunu tetikleyebilir. Saç derisinde yoğun kaşıntı, kızarıklık, kepek ve kabuklanma bu cilt hastalığının belirtileri arasındadır. Saç tipinize uygun bir Babe Şampuan ile yağ ve kepek probleminden kurtulabilirsiniz. Babe Saç Bakım ürünlerini sitemizden inceleyip uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Babe Seboreik Kepek ve Yağı Dengeleyici Şampuan Özellikleri

Babe seboreik kepek ve yağı dengeleyici şampuanı saçlarınızda kepek oluşumunu, yağlanmayı aza indirerek ve daha berrak bir saça kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Uygulanan bölge: Saç derinize uygulayınız.

Kullanım şekli: Banyoda ıslak olan saç derinize masaj hareketleri ile uygulayınız. Bir kaç dakika sonra durulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Haftada 1 ya da 3 defa uygulayınız. 3 ay düzenli kullanım sonrası etkisini gösterir.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.