x
Sepet
%35 indirim
Babe Roll On Deodorant 50 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329103

Babe Roll On Deodorant 50 ml

49,50 TL
32,18 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
Mükemmel - ,
5/ 5
Kokusu süper, iz yapmıyor bence harika.
25
Miktar
Güncelleme Tarihi: 04.03.2016 Özet Bilgi: Ürün ter kokusunu önleyici özelliği ile etkili bakım sunar. Kullanımı ile aşırı terlemeyi önler. Ter belerini uyararak dengeli bir akış sağlar. Gün boyunca etkili koruma sağlayan ürün istenmeyen vücut kokularını da önler.

Cildi rahatlatan ve yumuşatan Bisabolol ile zenginleştirilmiş ürün terlemeye karşı savaşır. Ürünü günlük hijyen sonrasında ince bir tabaka şeklinde uygulamak gerekir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Vücut Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Terleme sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olarak, kendinizi daha ferah ve rahat hissetmenizi sağlar.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün ter kokusunu önleyici özelliği ile etkili bakım sunar. Kullanımı ile aşırı terlemeyi önler. Ter belerini uyararak dengeli bir akış sağlar. Gün boyunca etkili koruma sağlayan ürün istenmeyen vücut kokularını da önler. Cildi rahatlatan ve yumuşatan Bisabolol ile zenginleştirilmiş ürün terlemeye karşı savaşır. Ürünü günlük hijyen sonrasında ince bir tabaka şeklinde uygulamak gerekir.

Babe Roll On Deodorant

Ter bezlerinin sonucunda terin atılması nedeni ile deride buharlaşma, sıcaklık ve vücutta soğuma olur. Bazı günlerde meydana gelen normal sebepler ile terleme görülmesi sağlık açısından normal bir durumdur. Terlemenin vücut açısından önemi, vücudu korumaya yönelik oluşmasıdır. Vücutta terleme olmasının asıl nedeni vücutta gerçekleşen ısı oranını dengede tutmaktır.

Vücut yapısında yer alan sempatik sinir sistemi nedeni ile sinir sistemi çok aşırı çalışır ve vücutta olması gereğinden çok terleme meydana getiren bir hastalıktır. Gün içerisinde herkesin gerekli bir miktarda terlemesi gerekir. Vücutta terleme görülmez ise yaşamla bağdaşmayacak olaylar meydana gelir. Böyle bir durum karşısında kişi elini kullanırken ve göz önündeyken rahatsız bir durum olur.

Kişilerin sosyal hayatlarının artması ve iş yaşam tarzlarının artması ile terlemenin meydana gelmesi insanların rahatsız olmasına neden olur. İnsanların ellerinde oluşan terleme de zor bir durumdur. Günlük hayatta tokalaşmak çekingenliğe yol açar. Kusursuz bir şekilde vücut bakımınızı sağlamanıza yardımcı olacak ürünleri sitemizin Babe Vücut Bakım Ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz.
 
Babe roll on deodorantı, aşırı terlemeyi düzenlemeye, gün içerisinde etkisini göstermeye, koruma sağlayarak oluşacak kokuyu önlemeye, ferahlatmaya, yumuşaklık ve leke bırakmayarak rahatlık vermeye yardımcı olur.

Bu sebepleri önlemek için gerekli bakımlar yapılmalıdır. Terleme türlerinin de derecesi vardır ve tamamen görecelidir. Böyle durum karşısında kişinin rahatsız olduğu durum kişiyi ne kadar rahatsız ettiğiyle ilişkilidir. Psikolojik etkilere karşı da insanlarda terleme meydana gelir. Terleme şikayetlerinizin önüne geçebilmek için deodorant kullanmalı ve ter kokusu ve terlemenizin önüne geçebilirsiniz. Bunun için Babe Roll on Deodorant ürünü kullanmaya başlayın.

Babe Roll On Deodorant Özellikleri

Babe roll on deodorantı ile terlemelerinizde kendinizi daha güvende, rahat hissedetemenize yardımcı olacaktır.

Uygulanan bölge: Koltuk altı bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Kuru ve temiz olan koltuk altı bölgeniz uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanım için uygundur. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanarak terleme sorununuzun önüne geçebilirsiniz.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.