x
Sepet
%35 indirim
Babe Pediatrik Konak Önleyici Şampuan 200 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437000945758

Babe Pediatrik Konak Önleyici Şampuan 200 ml

59,50 TL
38,68 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 21-03-2016 - Pazartesi Özet Bilgi: Konak oluşumunu önleyici formülü sayesinde bebeklerinizin cildine rahatça uygulayabileceğiniz konak önelyici şampuandır. Cildinde pullanma bulunan bebekler için yumuşak bir içeriğe sahiptir. Koruyucu madde içermez.Saçın ve saç derisinin hassas bir şekilde bakımını sağlar. Paraben içermez. Hipoalerjenik yapıya sahiptir. Dermatolojik ve pediatrik olarak test edilmiştir.

Alkol ve koku içermez. Yumuşak bir masajla saç derisine uygulayın.Saçta birkaç dakika bekledikten sonra iyice durulayınız.Haftada 2-3 kez kullanımı tavsiye edilir.Gözle temasından kaçınınız.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Pediatri Ürünleri
Ürün Özellikleri : Konak problemi yaşayan bebeklerin cildinde önleyici ve iyileştirici etkiye sahiptir.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 07.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Konak oluşumunu önleyici formülü sayesinde bebeklerinizin cildine rahatça uygulayabileceğiniz konak önelyici şampuandır. Cildinde pullanma bulunan bebekler için yumuşak bir içeriğe sahiptir. Koruyucu madde içermez.Saçın ve saç derisinin hassas bir şekilde bakımını sağlar. Paraben içermez. Hipoalerjenik yapıya sahiptir. Dermatolojik ve pediatrik olarak test edilmiştir. Alkol ve koku içermez. Yumuşak bir masajla saç derisine uygulayın.Saçta birkaç dakika bekledikten sonra iyice durulayınız.Haftada 2-3 kez kullanımı tavsiye edilir.Gözle temasından kaçınınız.
Babe Pediatrik Konak Önleyici Şampuan 200 ml

Konak bebeklerin saç yüzeyinde oluşan pullu görüntüye sebep veren yetişkinlerde kepeğe benzeyen yapıdır. Kahverengi kabuklaşmış deri parçaları görümündedir. Çoğu bebekte konak problemi görülür. Keratin tabakası gelişimini tamamlamadığı için, yeni doğan bebeklerde görülür. Konak oluşumunu engellemek için kullanılan ürünler kimyasal yapısı nedeniyle bebeğin cildine zarar verir. Bu noktada Babe pediatrik serisi ürünleriyle bebeğinizin cildine zarar vermeden bakım imkânı sunar. BabeKonak Önleyici Şampuan Konak oluşumunu önleyici formülü sayesinde bebeklerinizin cildine rahatça uygulayabileceğiniz bir üründür. Cildinde pullanma bulunan bebekler için yumuşak bir içeriğe sahiptir. Koruyucu madde içermez.

Babe Pediatrik Konak Önleyici Şampuan 200 ml Özellikleri

İçeriğindeki Undesilenik asit türevi, Calendula ve Salisilik Asit ile bebeğinizin kafa derisindeki konakları giderir.Saçın ve saç derisinin hassas bir şekilde bakımını sağlar. Keratolitik özelliğe sahiptir. Antimikrobiyal içeriği ile bebeğinizin cildinin korunmasına destek olur.Paraben içermez. Hipoalerjenik yapıya sahiptir.Dermatolojik ve pediatrik olarak test edilmiştir. Alkol ve koku içermez. Uygun pHdeğeri ile bebeklerin cildine uyumludur.

Babe Pediatrik Konak Önleyici Şampuan 200 ml Kullanım Şekli

Yumuşak bir masajla saç derisine uygulayın.Saçta birkaç dakika bekledikten sonra iyice durulayınız.Haftada 2-3 kez kullanımı tavsiye edilir.Gözle temasından kaçınınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.