x
Sepet
%35 indirim
Babe Pediatrik Intim Hijyen Jel 200 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437000945901

Babe Pediatrik Intim Hijyen Jel 200 ml

97,50 TL
63,38 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 02-12-2015 - Çarşamba Özet Bilgi: İçeriği aktiflerle zenginleştirilmiş olan ürün bebek ve çocukların günlük genital bölge bakımı için geliştirilmiştir. Yumuşatıcı ve koruyucu özellikli ürün bebek ve çoukların cilt yapılarının pH'ına uygundur.

Tam bir temizlik için uygundur ve ürün bebek ve çocuklara özeldir. Genital jel bölgeye hafifçe uygulanır ve sonrasında su ile durulanması gerekir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Pediatri Ürünleri
Ürün Özellikleri : Bebek ve çocuklarda genital bölgenin temizlenmesinde oldukça güvenilir bir üründür. Aynı zamanda rahatsızlık ve acı hissini de azaltarak rahatlama sağlar.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : İçeriği aktiflerle zenginleştirilmiş olan ürün bebek ve çocukların günlük genital bölge bakımı için geliştirilmiştir. Yumuşatıcı ve koruyucu özellikli ürün bebek ve çoukların cilt yapılarının pH'ına uygundur. Tam bir temizlik için uygundur ve ürün bebek ve çocuklara özeldir. Genital jel bölgeye hafifçe uygulanır ve sonrasında su ile durulanması gerekir.

Babe Pediatrik Intim Hijyen Jel

Genital bölgeyi temiz tutmak uygun bir davranıştır, fakat güçlü olan temizleyiciler ve sabunlar bu bölgelerin temizliğinde iyi bir yöntem değildir. Çünkü bunlar erkek veya kız çocuğunu tahriş ederek idrar yolu enfeksiyonunun meydana gelmesine yol açar. Bu sebeple bebeklerin en az 3 yaşına gelene kadar hassas yapıda olan ciltleri için özel olarak üretilen banyo ürünlerini kullanmak gerekir.

Bebeklerin cilt yapısı yetişkin cildine göre ince ve cilt yüzeyini kaplayan koruyucu yeterince gelişmemiştir. Bu nedenle cilt dış etkenlere karşı korumasını tam olarak yerine getiremez. Cildin tam olarak gelişmesi için birkaç yıl geçmesi gerekir.

Bebekler için üretilen ürünler, erişkinlerin ihtiyacı olan ürünlere uygun değildir. Çoğunlukla alerjik yapıya ve tahrişe yol açarlar. Bebeğiniz için satın alacağınız ürünlerde kimyasal, koku ve renk veren sentetik, alerji ve tahriş yapan koruyucu içeriklerin bulunmasına özen gösterilmelidir. Genital bölge temizliği ve bebeklerin ciltlerinin hassasiyeti de göz önünde bulundurarak Babe Pediatri ürünlerine göz atabilirsiniz.

Bebeklerinizin cildini temizlerken kullanacağınız ürünler yanlış seçilirse, bu ürünler bebeğinizin cildinde tahriş ve alerjik reaksiyona neden olabilir. Bu yüzden babe pediatrik intim hijyen jel ürününü kullanmaya başlayın.

Babe pediatrik intim hijyen jel, bebek ve çocukların genital bölgelerini temizlemeye, bakım yapmaya, yumuşatmaya ve korumaya yardımcı olur. Oluşan hasarları yok etmeyi, hasarları yatıştırmayı, nemlendirmeyi ve arındırmayı destekler.

Babe Pediatrik Intim Hijyen Jel Özellikleri

Babe pediatrik intim hijyen jeli sayesinde bebeklerinizin ve çocuklarınızın genital bölgesini daha sağlıklı bir bakım yaparak koruma altına almanıza yardımcı olacaktır. 

Uygulanan bölge: Bebeğinizin ya da çocuğunuzun genital bölgesine uygulayınız.

Kullanım şekli:  Temizlediğiniz bebeğinizin ya da çocuğunuzun genital bölgesine hafif dokunuşlar ile uygulayınız. Ardından su ile durulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Banyo öncesinde de uygulanabilir. Günde 1 defa uygulayabilirsiniz.
 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.