x
Sepet
%35 indirim
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 50 Sprey 200 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329417

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 50 Sprey 200 ml

129,50 TL
84,18 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 21-03-2016 - Pazartesi Özet Bilgi: Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Sprey SPF 50+ geniş spektrumlu UVA/UVB koruması ile bebeğinizin cildini güneş ışınlarından korunmasına yardımcı olan güneş koruyucu spreydir.Cilt tarafından mükemmel emilim sağlar.Tam Güneş Koruma Faktörü ile kuru ya da ıslak cilt uygulanabilir.

Güneş yanıklarını önler.Paraben içermez. Hipoalerjenik yapıya sahiptir. Dermatolojik ve pediatrik olarak test edilmiştir. Alkol ve flatat içermez. Uygun pH seviyesi ile bebeklerde rahatlıkla kullanılabilir. Sprey yapısıyla kolay kullanım sağlar.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildinizi zararlı güneş ışınlarından korur. Cildin rahatlamasına da destek sağlar.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 07.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Sprey SPF 50+ geniş spektrumlu UVA/UVB koruması ile bebeğinizin cildini güneş ışınlarından korunmasına yardımcı olan güneş koruyucu spreydir.Cilt tarafından mükemmel emilim sağlar.Tam Güneş Koruma Faktörü ile kuru ya da ıslak cilt uygulanabilir. Güneş yanıklarını önler.Paraben içermez. Hipoalerjenik yapıya sahiptir. Dermatolojik ve pediatrik olarak test edilmiştir. Alkol ve flatat içermez. Uygun pH seviyesi ile bebeklerde rahatlıkla kullanılabilir. Sprey yapısıyla kolay kullanım sağlar.
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 50 Sprey 200 ml

Yaşamımız boyunca güneş ışınlarına maruz kalmaktayız. Güneşin istenmeyen bu etkileri ciltte lekelenme,kuruluk, kırışıklığa sebep olmaktadır.Zararlı UV ışınları özellikle çocuklarda ve bebeklerde yanıklara sebebiyet vermektedir. Bu zararlı etkilerden korunmanın en etkili yolu ciltle güneş arasında bariyer görevi gören güneş koruyucu ürünler kullanmaktan geçmektedir.Bu zararlı etkilerin önüne geçebilmek için çocukların ve bebeklerin cilt tiplerine uygun olan etkili bir bakım ürünü tercih etmek gerekmektedir.

Bu noktada Babe pediatrik serisi ürünleriyle bebek ve çocukların ciltlerine zarar vermeden koruma imkânı sunmaktadır. Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Sprey SPF 50+ geniş spektrumlu UVA/UVB koruması ile bebeğinizin cildini güneş ışınlarından korunmasına yardımcı olur.

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 50 Sprey 200ml Özellikleri

İçerdiği etkin UVA/UVB koruması güneşin olumsuz etkilerini ortadan kaldırır.Babe Yatıştırıcı Kompleks ve E vitamini içeren ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi besler.Islak cilt tarafından da emilebilen inovatif teknolojisi ile üretilmiştir. Cilt tarafından mükemmel emilim sağlar.Tam Güneş Koruma Faktörü ile kuru ya da ıslak cilt uygulanabilir. Güneş yanıklarını önler.Paraben içermez. Hipoalerjenik yapıya sahiptir. Dermatolojik ve pediatrik olarak test edilmiştir. Alkol ve flatatiçermez. Uygun pH seviyesi ile bebeklerde rahatlıkla kullanılabilir. Sprey yapısıyla kolay kullanım sağlar.

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 50 Sprey 200ml Kullanımı

Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız. Islak veya kuru cilde uygulayınız.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.