x
Sepet
%35 indirim
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 50 Losyon 100 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329400

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 50 Losyon 100 ml

129,50 TL
84,18 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi: Yüz ve vücut için geliştirilmiş ürün güneş yanıklarına ve kızarıklıklara karşı cildi korur. UV ışınlarını kırarak maksimum derecede koruma sağlar. 

Cilt tarafından kolaylıkla emilir. Cildi yumuşatır ve yatıştırır. Cildi sakinleştiren ve tahrişi engelleyen ürün açık cilt tiplerine uygun hassas bebek ve çocuk ciltleri için geliştirilmiştir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Hassas bebek ve çocuk cilt yapılanrında güneşe karşı yüksek koruma sağlar. Aynı zaman da cildi yatıştırmaya ve yumuşatmaya da destek sağlar.
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Yüz ve vücut için geliştirilmiş ürün güneş yanıklarına ve kızarıklıklara karşı cildi korur. UV ışınlarını kırarak maksimum derecede koruma sağlar. Cilt tarafından kolaylıkla emilir. Cildi yumuşatır ve yatıştırır. Cildi sakinleştiren ve tahrişi engelleyen ürün açık cilt tiplerine uygun hassas bebek ve çocuk ciltleri için geliştirilmiştir.

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu SPF 50

Bebeklerin ve çocukların hava alması ve zamanını açık havada geçirmesi, havada temiz hava alınması ve güneşten faydalanmak önemlidir. Güneşlenmek özellikle ilerleyen dönemlerde yaşanabilecek çoğu sorunun önüne geçmeyi sağlar. Fazla güneş ışınlarına maruz kalınması vücuda zarar verir ve erişkinlik çağında pek çok deri kanserine neden olmaya başlar.

Bu sebepten ötürü erken yaşta güneşten sadece yararlı bir biçimde güneşlenilmeli ve zararlarından kaçınılmalıdır. Bahar ayı döneminde yazın güneşin zararlı ışınlarının etkilerine karşı önlemler alınırsa bebeklerinizin ve çocuklarınızın cilt yapısında oluşacak zararlara karşı önlem almış olursunuz ve böylece hastalık riski artmaz.

Bebeklerin cildi 6 aydan az ise daha çok savunmasız bir yapıdadır. Güneşte birkaç dakika sonrasında hemen etkilenebilirler. 6 aydan daha küçük olan bebeği güneşin altına kıyafetsiz ve çıplak olarak güneşe direkt olarak maruz bırakmak cilt sağlığı için sakıncalı olur.

Bahar mevsiminde çocuk ve bebeklerin korunması çok saatlerde güneşe maruz kalmama, uygun kıyafetler giyme ile güneşten korunabilirler. Bebeğinizin cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak için babe pediatrik güneş koruyucu spf 50 ürününü etkili bir koruma sağlamaktadır. Bir çok Babe Pediatri ürününe sitemizden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Babe pediatrik güneş koruyucu spf 50 ürünü, içeriğinde bulunan fiziksel ve bitkisel fitreler içerir. Cilt üzerinde yüksek bir koruma sağlamaya, cilt üzerinde oluşan kızarıklık ve yanıkları korumaya yardımcı olur. Cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumayı, yatıştırmayı, yumuşatmayı ve sakinleştirmeyi destekler.

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu SPF 50 Özellikleri

Babe pediatrik güneş koruyucu spf 50 ürünü ile bebeğinizin cildini güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak, sağlıklı bir cilt görünümü sağlamanıza yardımcı olacaktır. 

Uygulanan bölge: Tüm cilde uygulayınız.

Kullanım şekli: Güneşe çıkmadan 20 dakika önce cilde uygulayın, yüzme sonrası 2 veya 3 saate tekrar uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanıma uygundur.
 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.