x
Sepet
%35 indirim
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 30 Sprey 200 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329363

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Spf 30 Sprey 200 ml

87,50 TL
56,88 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Güneş yanıklarını ve kızarıklıklarını gidermeye destek sağlar. Yanı sıra bebek ve çocuk ciltlerinde nemlendirici bakım uyggular.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 07.06.2016-Salı
Özet Bilgi : Yüksek koruma sağlayan pediatrik ürün yüksek dereceli koruma sağlar. Cildi UV ışınlarına karşı etkili şekilde korur. Ürün cildi koruduğu gibi besler ve nemlendirir. Bebek ve çocukların hassas ciltleri için geliştirilmiştir. Güneşe çıkmadan 20-30 dakika önce uygulanan ürün tam emilim sağlayana kadar tüm cilde uygulanır. 2-3 saat ara ile tekrar edilir.

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu SPF 30 Sprey

Fazla güneş ışınlarına maruz kalınması vücuda zarar verir ve erişkinlik çağında pek çok deri kanserine neden olmaya başlar. Bu sebepten ötürü erken yaşta güneşten sadece yararlı bir biçimde güneşlenilmeli ve zararlarından kaçınılmalıdır. Bahar ayı döneminde yazın güneşin zararlı ışınlarının etkilerine karşı önlemler alınırsa bebeklerinizin ve çocuklarınızın cilt yapısında oluşacak zararlara karşı önlem almış olursunuz ve böylece hastalık riski artmaz.

Bebeklerin cildi 6 aydan az ise daha çok savunmasız bir yapıdadır. Güneşte birkaç dakika sonrasında hemen etkilenebilirler. 6 aydan daha küçük olan bebeği güneşin altına kıyafetsiz ve çıplak olarak güneşe direkt olarak maruz bırakmak cilt sağlığı için sakıncalı olur.

Bahar mevsiminde çocuk ve bebeklerin korunması, çok saatlerde güneşe maruz kalmama, uygun kıyafetler giyme ile güneşten korunabilirler. Bebeklerin ve çocukların hava alması ve zamanını açık havada geçirmesi, havada temiz hava alınması ve güneşten faydalanmak önemlidir.

Güneşlenmek özellikle ilerleyen dönemlerde yaşanabilecek çoğu sorunun önüne geçmeyi sağlar. Bebeğinizin cildini güneşin zararlı etkenlerinden korumak için babe pediatrik güneş koruyucu spf 30 sprey ürününü kullanınız.

Babe Pediatrik Güneş Koruyucu SPF 30 Sprey Özellikleri

Babe pediatrik güneş koruyucu spf 30 sprey ürünü, bebeğinizin cildinde gün boyu koruma sağlamaya, güneşin zararlı ışınlarını korumaya, yanıkları ve kızarıklıklara karşı korumaya yardımcı olur. Cildi yumuşatmayı, tahrişi azaltmayı ve cildi sakinleştirmeyi destekler.

Babe güneş ürünleri kategorisinin, bebeğinizin cildini güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı bir çok pediatrik ürününe sitemizden ulaşabilirsiniz

Uygulanan bölge: Tüm vücuda ve yüz bölgesine uygulayınız.

Kullanım şekli: Yüz bölgesine ve vücuda hafif hareketler ile güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanıma uygundur.
 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.