x
Sepet
%35 indirim
Babe Pediatrik Emollient Soap 200 ml Yıkama Yağı
Marka: Babe
Barkod: 8437000945710

Babe Pediatrik Emollient Soap 200 ml Yıkama Yağı

82,50 TL
53,63 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Vücut Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Bebek ve çocukların cilt bakım temizliğini sağlar. Cildin yumuşamasına destek sağlamakla beraber doğal nem seviyesini destekler.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün hassas ciltlerin bakımını gerçekleştiren temizlik ürünüdür. Cildi doğal nem dengesine kavuşturur ve cildin yumuşamasını sağlar. Cildi besleyen ürün yeniden yapılandırılmasını da sağlar. Ürün atopik, tahrişli, aşırı kurumuş bebek ve çocuk ciltleri için geliştirilmiş günlük bakım ürünüdür. Doğrudan veya süngerle cilde nazikçe uygulanan ürün sonrasında kurulanır

Babe Pediatrik Emollient Yıkama Yağı

Bebeklerin cilt yapısı erişkin cilt yapısına göre farklı yapıdadır. Bebeklerin cildinin değişik şekilde olması, bebeklere özel bazı cilt hastalıklarının meydana gelmesine neden olur. Bunların birçoğu geçici sebep olmakla birlikte, bazısı uzun süre devam edebilir. Bebek cildi, incedir ve daha az yağ salgısı meydana getirir.

Derinin ince yapıda olması, yaralanmalara karşı dirençsiz kalmasına zemin hazırlar. Cildin inceliği, dışarıdan kullanılacak olan ürünlerin deriden emilip kana geçmesine neden olabilir. Geniş yüzeye uygulanacak ürünlerde bu yüzden dikkatli olunmalıdır. Babe Pediatrik Ürünler Babe kullanıcılarının tercihleri arasında yer almaktadır.

Bebeklerin cilt yapısı, az yağ salgısı üretmesiyle kuruluğa neden olur. Zaman içerisinde yağ salgısının çoğalması ile ortadan kalkabileceği gibi bazen devam ederek egzama gelişimini meydana getirir. Dış etmenlerden fazla etkilenerek kuruluk oluşur. Kuruluğun önüne geçebilmek için birtakım önlemler alınmalıdır.

Bebeklerin bağışıklık sisteminin az gelişmesi onları enfeksiyonlara karşı daha duyarlı hale getirir. Deri enfeksiyonları bebeklerde sık görülür. Bebeğinizde cilt sorunlarının önüne geçebilmek ve önlem almak için babe pediatrik emollient yıkama yağını denemeye başlayın.

Babe pediatrik emollient yıkama yağı, cildi yumuşatmaya, tahriş olmuş, kuru, hassas ciltleri korumaya ve temizlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki tatlı badem özü ve omega 3, omega 6 sayesinde cildi nemlendirmeyi, nemli kalmasını ve alerjik bir etki yaratmamayı destekler. Ayrıca ciltte gün boyu etkisini sürdürmeye yardımcı olur.

Babe Pediatrik Emollient Yıkama Yağı Özellikleri

Babe pediatrik emollient yıkama yağı ile bebeğinizin cildini koruyarak daha sağlıklı bir cilt yapısına kavuşturun, sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Bebeğinizin cildine uygulayınız.

Kullanım şekli: Ürünü bebeğinizin cildine bir pamuk ya da bir sünger yardımı ile cildi yayarak uygulayınız. Sonrasında bol su ile durulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde 1 defa uygulayabilirsiniz.
 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.