x
Sepet
%35 indirim
Babe Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan 200 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437000945697

Babe Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan 200 ml

59,50 TL
38,68 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
oğluma güvenle kullandığım tek marka. babe ile içim rahat
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 02-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Ürün saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Bebek ve çocukların saçlarına hacim vermek için kullanılan ürün istenilen bakımı sağlar. Bebek ve çocukların saçlarını ve saç derisini besler.

Canlı ve sağlıklı saçlar geliştirir. Bebek ve çocukların hassas saç ve saç derileri için geliştirilmiş ürün ıslak olan saça masaj yaparak uygulanır. Köpüren saçlar kurulanarak bakım tamamlanır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Saç Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Bebeklerin hassas ciltlerine yönelik üretilen şampuan, cildi tahriş etmeden temizliğini sağlar. Saça parlaklık verir.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Bebek ve çocukların saçlarına hacim vermek için kullanılan ürün istenilen bakımı sağlar. Bebek ve çocukların saçlarını ve saç derisini besler. Canlı ve sağlıklı saçlar geliştirir. Bebek ve çocukların hassas saç ve saç derileri için geliştirilmiş ürün ıslak olan saça masaj yaparak uygulanır. Köpüren saçlar kurulanarak bakım tamamlanır.

Babe Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan

Bebeklere özel üretilmiş ürünler, erişkinlerin ihtiyacı olan ürünlere uygun değildir. Genellikle alerjik yapıya ve tahrişe sebep olurlar. Bebeğiniz için satın alacağınız ürünlerde kimyasal, koku ve renk veren ürünlerde, alerji ve tahriş yapan koruyucu içeriklerin bulunmasına özen gösterilmelidir. Bebeklerinizin cildini temizlerken kullandığınız ürünler yanlış tercih edilirse, bu ürünler bebeğinizin cildinde tahriş ve alerjik bir yapıda olmasına neden olabilir.

Bebeklerin cilt yapısının, az yağ salgısı üretmesi üzerine kuruluk oluşur. İlerleyen zamanlarda ciltte yağ salgısının artması nedeni ile bazen devam ederek egzama gelişimi ortaya çıkar. Dışarıdaki etkilere çok maruz kalınması ile kuruluk oluşur. Kuruluğu azaltmak ve engellemek için bazı tedbirler alınmalıdır. Bebeklerin bağışıklık sisteminin yavaşlaması ile bebeklerin enfeksiyon sorununa karşı daha bilinçli bir durum meydana getirir.

Bebeklerde deri enfeksiyonları çok sık görülebilmekte. Cilt yapısının ince olması, kullanılacak ürünlerin deriden emilip kana geçmesine neden olabilir. Cilt yüzeyine kullanılacak ürünler seçilirken özenli olunmalıdır. Bebeğinizin cildine istenilen hassasiyeti ve özeni yaşatmak için babe pediatrik ekstra yumuşak şampuanını kullanmaya başlayın.

Babe pediatrik ekstra yumuşak şampuanı, alkol içermediği için bebeğinize zarar vermez ve kullanıldığında bebeğinizin gözlerinde yanma olmaz. Babe pediatrik ekstra yumuşak şampuanı bebeğinizin saçlarını yumuşatmaya, parlatmasına, kuruluğu önlemeye, cilde zarar vermemeye, hassas olan saç derisini temiz olmasına yatıştırmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur. Babe Pediatri ürünleri bebek bakımında önemli bir yer almaktadır. 

Babe Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan Özellikleri

Babe pediatrik ekstra yumuşak şampuanı ile bebeğinizin saç yapısını daha yumuşak, parlak, daha rahat görünen bir saç yapısı ve saç derisini daha sağlıklı bir hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Uygulanan bölge: Bebeğinizin saç derisine uygulayınız.

Kullanım şekli: Bebeğinizin ıslak olan saçına masaj hareketleri yaparak uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanıma uygundur.
 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.