x
Sepet
%35 indirim
Babe Micellar Water 250 ml Temizleme Suyu
Marka: Babe
Barkod: 8437011329141

Babe Micellar Water 250 ml Temizleme Suyu

68,50 TL
44,53 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Cildi temizlemeye yardımcı ürün ciltteki kiri ve makyajı temizler. Cildi yumuşatır ve nemlendirir. Ürünle cilt arınır. Tahrişe karşı bakım sağlayan ürün cildi yatıştırır ve rahatlatır. Ürün cildin nem dengesini sağlar.

Pürüzsüz bir görünüm sağlar ve cilde enerji katar. Cildin nem dengesini korur ve enerji sağlar. Tüm cilt tiplerinin kullanabildiği ürün pamuk yardımı ile sıklıkla uygulanabilir. Durulamaya gerek kalmadan bakım sağlar.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Makyaj kalıntıları dahil tüm cildinizi derinlemesine temizler. Daha aydınlık ve ferah bir cilde sahip olmanoza yardımcı olur.
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Cildi temizlemeye yardımcı ürün ciltteki kiri ve makyajı temizler. Cildi yumuşatır ve nemlendirir. Ürünle cilt arınır. Tahrişe karşı bakım sağlayan ürün cildi yatıştırır ve rahatlatır. Ürün cildin nem dengesini sağlar. Pürüzsüz bir görünüm sağlar ve cilde enerji katar. Cildin nem dengesini korur ve enerji sağlar. Tüm cilt tiplerinin kullanabildiği ürün pamuk yardımı ile sıklıkla uygulanabilir. Durulamaya gerek kalmadan bakım sağlar.

Babe Micellar Water Temizleme Suyu

Her insanın cilt yapısındaki hassaslık düzeyi aynı değildir. Bazı insanların ciltleri çeşitli kremlere karşı tepki verirken diğerlerinde böyle bir sorun yaşanmaması normaldir. Yine bazı ciltlerde sık sık alerjik sorunlar yaşanırken diğerlerinde bu dönemler çok hafif olarak atlatılmakta ya da hiç yaşanmamaktadır.

Günlük uygulanan bakım ilerleyen dönemlerde cildiniz için geç kalmamanız açısından önemlidir. Güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak herkesin arzusudur. Bunun için cildinize günlük bakımlar uygulamalısınız. Çünkü bakımsız kalan bir cilt ilerleyen yaşlarda bakımı daha zor bir hal alabilir.

Cilt temizliği erken yaştan itibaren ön planda tutulmalıdır. Cilt bakımın da sadece sorunlu ciltler bakıma ihtiyaç duymaz. Cilt bakımındaki asıl amaç kimyasal kozmetik olmamalıdır. İlk hedef cildin sağlığıdır. Hava şartları nedeniyle beslenme bozuklukları, sigara, stres, alkol vs gibi etkenler cilt bakımını daha da önemli hale getirmiştir.

Ciltte oluşabilecek sorunlar kişiden kişiye değişir. Yaş ilerledikçe düzenli cilt bakımı yaptırarak leke, kırışıklık, sarkma gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Cilt tipinize uygun yeni ürünler keşfetmek için Babe Cilt Bakım Ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Babe Micellar Water Temizleme Suyu Özellikleri

Babe micellar water temizleme suyu, yüz, dudak ve göz bölgeleri için, tüm cilt tiplerine göre uygundur. Cilde ferahlık, nem, yumuşaklık ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Cildi arındırmayı, tahrişi azaltmayı, rahatlatmayı ve ince çizgi oluşumunu engellemeyi destekler.

Uygulanan bölge: Yüzünüze, dudağınıza ve göz bölgenize uygulayabilirsiniz.

Kullanım şekli: Makyaj sonrasında yüz, dudak ve göz bölgenize hafif bir şekilde yedirerek uygulayınız. Temizleme işleminiz bitene kadar uygulayabilirsiniz.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanım için uygundur. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.