x
Sepet
%35 indirim
Babe Hand Cream 75 ml - El Kremi
Marka: Babe
Barkod:

Babe Hand Cream 75 ml - El Kremi

44,50 TL
28,93 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Vücut Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ellerinizin daha sağlıklı ve yumuşak görünüm kazandırır. Aynı zamanda cildi nemlendirici, onarıcı etkiye sahiptir.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 07.06.2016-Salı

Babe El Kremi 75 ml

Günlük yaşam tarzımızda meydana gelen el yapısının yıpranması ve bakımsız görünmesi görsellik açısından, estetik açısından ve sağlık açısından büyük önem taşır. Ellerin yapısı, yüz bölgemizin sonrasında gelen en çok çevresel dış etkilere açık olan bölgeleridir. Bu nedenle yüz bölgesi için yapılacak özenli bakımlar yapıldığı gibi el yapısına da özel bakım yapılmaya ihtiyaç vardır.

Ellere yapılacak bakımda bulunan tırnak dokusu ve bakıma ihtiyacı olan cilt yapısı bulunur. Hem estetik hem de hijyenik açıdan önem taşıyan tırnakları pek çok hastalığa maruz kalmaya neden olabilir. Yapılacak el bakımında düzenli olarak nemlendirici kullanmak, bakımlı görüntüyü korumanın yanı sıra sıcak, soğuk, güneş, duman, deterjan, sabun ve benzeri dış etkilere karşı ellerin dayanıklılığını arttırır.

El yapısına uygulanan kremi sayesinde, elde meydana gelen ölü dokuyu güneş ve yaşlılık nedeni ile oluşan lekeleri azaltmayı, temizlemeyi ve tazeliği destekler. Yaz mevsiminde yüz bölgesine uygulanan güneş koruyucuları gibi el yapısının da güneş ışınlarının etkisine karşı oluşabilecek zararlara uygulandığı şekilde güneş koruyucu uygulanması oluşabilecek zararlara karşı korunması için önem taşır. Babe Vücut Ürünleri cilt tipleri göz önünde bulundurulup özel olarak geliştirilmiş ürünlerdir.

Babe el kremi spf 10 ürünü ile ellerinizi daha sağlıklı, yumuşak ve bakımlı bir görünüme kavuşturun, sizlere sunmuş olduğumuz indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Ellerin üzerinde, parmak uçlarında ve avuç içlerinde oluşabilecek nasırlaşmalar gibi sorunların önüne geçebilmek için babe el kremi spf 10 ürününü kullanmaya başlayın.

Babe El Kremi SPF 10 Özellikleri

Babe el kremi spf 10 ürünü, içerdiği vitamin özleri sayesinde, cildi güneş ışınlarının etkisine karşı korumaya, cildi nemlendirmeye, dış etkenlere karşı korumaya, onarmaya, yumuşatmaya, iyileştirmeye, yenilemeye ve canlandırmaya yardımcı olur. Oluşabilecek lekeleri önlemeyi destekleyerek, güneş koruma filtresi içermektedir.

Uygulanan bölge: Ellerinize uygulayınız.

Kullanım şekli: Ellerinizi tamamen kaplayacak bir biçimde, güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız. Ürünü sık sık uygulayabilirsiniz.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanım için uygundur.
 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.