x
Sepet
%35 indirim
Babe Güneş Koruyucu SPF 50+ Losyon 200 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329370

Babe Güneş Koruyucu SPF 50+ Losyon 200 ml

129,50 TL
84,18 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Güneş ışınlarına karşı vücut koruması sağlar. Güneşin etkisi ile oluşan yanık ve lekeleri gidermeye yardımcı olur.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Güneşe karşı koruyucu losyon hafif dokulu yapısı ile kolaylıkla uygulanabilir. Ürün yüksek dereceli koruma faktörü ile cildi güneş ışınlarına karşı korur. Tüm ciltlerin kullanabildiği ürün açık tenli kişiler için oldukça uygun bir üründür. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulanan ürün gün içerisinde sıklıkla tekrarlanmalıdır. Ürün yüzme, duş, spor ve terleme sonrasında tekrar sürülür.

Babe Güneş Koruyucu SPF 50 + Losyon

Bazı hastalıkların tedavisinde güneş ışınları yarar sağlamaktadır. Yalnız güneş ışınlarının etkisinde kalmak cilde zarar verir ve cilt sağlığı bozulur. Güneşte fazla durmak, kırışıklık oluşumuna, yanığa, çil ve deri kanserine sebep olur. Ayrıca ciltte oluşan kızarıklık ve alerji sorunları meydana çıkabilir.

Güneş ışınlarından korunma ve önlem alma oluşan hasarları ve deri kanseri olma olasılığını en aza indirir. Güneşin en dik geldiği zamanda güneşten korunmak için o saatlerde güneşe maruz kalınmamalıdır. Güneş koruyucular, güneş ışınlarına emerek, yansıtarak veya dağıtarak etkili olur.

Vücudumuzda en geniş organımız derimizdir. Kanser hastalığı her bakımdan tehlikeli ve endişeye kapılmaya ve korkmaya nedendir. Bu hastalıktan kurtulmaz için gerekli önlemleri alırsak kanser riskini en aza indirmiş oluruz. Güneş ışınlarına maruz kalmanın en büyük nedeni deri kanserine neden olmaktır.

Böylece bu hastalığın önüne geçilerek, olmama ihtimali yükselir. Güneşe çok fazla maruz kalınınca ciltte oluşan kızarıklık gün bitimine kadar daha fazla olur. Babe Güneş ürünleri ile cildinize uygun ürünleri seçebilir sitemizden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Babe güneş koruyucu spf 50 + losyonu, içeriğinde bulunan bitkisel, kimyasal ve fiziksel içeriği ile cildi korumaya, güneşte meydana gelen yanıklardan korumaya ve güneş ışınlarının neden olacağı alerjiyi yok etmeye yardımcı olur. Ayrıca suda dayanıklılığı destekler.

Babe Güneş Koruyucu SPF 50 + Losyon Özellikleri

Babe güneş koruyucu spf 50 + losyonu cildinizi güneş sonrası maruz kalacağı zararlara karşı korumak için kullanmalısınız, sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Tüm vücudunuza ve yüz bölgenize uygulayabilirsiniz.

Kullanım şekli: Yüz bölgenize ve tüm bölgenize güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız. Terleme ve yüzme sonrası tekrar uygulayabilirsiniz. 2 - 3 saat sonrasında kullanınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Güneşe çıkmadan istediğiniz zamanda uygulayabilirsiniz.
 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.