x
Sepet
%35 indirim
Babe Foot Repairing %10 Üre 100 ml Onarıcı Ayak Bakım Kremi
Marka: Babe
Barkod: 8437011329080

Babe Foot Repairing %10 Üre 100 ml Onarıcı Ayak Bakım Kremi

72,50 TL
47,13 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi: Ürün ayak bakımını en iyi şekilde gerçekleştirmek için geliştirilmiştir. Nemlendirici ayak kremi derinlemesine nemlendirme sağlar. % 10 üre içeren ürünle topuklar çatlamaktan ve nasırlaşmaktan korunur.

Gerginliği gideren ürün tüm cilt tiplerine yönelik olarak kullanılmaktadır. Ürün ayak topuklarına uygulanır. Ayak tabanına hafifçe masaj yapılarak uygulanan ürün ileri düzeyde bakım sağlar. Sıklıkla uygulanabilir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Vücut Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ayakta ki çatlakları önler. Ciltte oluşan gerginliği azaltarak, ferahlık kazandırır. Ayak tabanında ki nasır oluşumunu azaltmak için de kullanılır.
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün ayak bakımını en iyi şekilde gerçekleştirmek için geliştirilmiştir. Nemlendirici ayak kremi derinlemesine nemlendirme sağlar. % 10 üre içeren ürünle topuklar çatlamaktan ve nasırlaşmaktan korunur. Gerginliği gideren ürün tüm cilt tiplerine yönelik olarak kullanılmaktadır. Ürün ayak topuklarına uygulanır. Ayak tabanına hafifçe masaj yapılarak uygulanan ürün ileri düzeyde bakım sağlar. Sıklıkla uygulanabilir.

Babe Foot Repairing Üreli Onarıcı Ayak Bakım Kremi

Vücudumuzda önem taşıyan bir diğer organımızda ayaklarımızdır. Ayak bakımı sağlıkta önemli bir yer edinir. Gün içerisinde ayakların devamlı çorap ve ayakkabı içinde kalması durumunda ayaklar hava almaz, bu yüzden sadece yaz mevsiminde bakım yapılmamalı, kış döneminde de ayak bakımı yapılmalıdır.

Görsellik ve estetik açısından ayak yapısının güzel bir görünüm sergilemesi vücut sağlığı kadar önem taşımaktadır. Ayak sağlığını, oluşan çatlaklar, batık tırnak, nasır, parmak arasında meydana gelen mantar gibi sorunlar etkilemektedir.  Vücut bakımına özen gösteren kişilerin Babe Vücut bakım ürünleri kategorisinden çeşitli ürünlere sitemizden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz

Yapılan ayak bakımı, çocukluk döneminden, yaşlılığa kadar, günlük hayatta, iş hayatında, spor yaparken ve daha fazlası gibi ortamlarda önem getiren ve takip edilmesi gereken bir durumdur. Ayağa yapılacak bakım, oluşan güçlü yapıdaki nasırlar, topukta oluşan nasır sorunları kadın ve erkekler için önemlidir.

Özellikle yaz mevsiminde tercih edilen sandalet ve arkası açık topuklu ayakkabılar bu kusurları gözler önüne serer.  Ayakta oluşan ölü deriyi onarıcı ayak kremi yardımı ile daha ayak yapınızın düzgün görünmesini yardımcı olmalısınız. Ayak yapınızın daha sağlıklı, çevresel etkenlerin zararlarına karşı önlem alınması için babe foot repairing üreli onarıcı ayak bakım kremini denemeye başlayın.

Babe foot repairing üreli onarıcı ayak bakım kremi, cildi yumuşatmaya, nemlendirmeye, nasırlaşmasından kurtarmaya, topuk çatlamasını önlemeye ve kurumamasına yardımcı olur. Derinlemesine ayak bakımı sağlamayı ve gerginlik oluşumunu gidermeyi destekler.

Babe Foot Repairing Üreli Onarıcı Ayak Bakım Kremi Özellikleri

Babe foot repairing üreli onarıcı ayak bakım kremini kullanarak daha sağlıklı, pürüzsüz ve berrak bir ayak yapısına sahip olun, sizlere sunmuş olduğumuz indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Ayaklarınıza uygulayınız.

Kullanım şekli: Ayak bölgenize, ayak topuk ve tabanınıza tamamen emilene kadar masaj hareketleri ile uygulayınız. Kanayan ya da açıkta olan çatlaklara uygulamayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanım için uygudur. Gün içerisinde 1 defa uygulayınız.
 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.