x
Sepet
%35 indirim
Babe Facial Oil Free Sun Screen SPF50 Yağsız Güneş Koruyucu Krem 50 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437014389050

Babe Facial Oil Free Sun Screen SPF50 Yağsız Güneş Koruyucu Krem 50 ml

84,50 TL
54,93 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Güneş yanıklarını ve lekelerini gidermede etkili bir üründür. Cilde pürürzsüzlük kazandırır.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 07.06.2016-Salı
Özet Bilgi : Ürün tahrişi engeller. Cildi sakinleştirir ve rahatlatır. Güneşe karşı yüksek derecede koruma sağlayan ürün güneş yanıklarına karşı da koruma sağlar. Ciltte leke yapmayan ürün suya ve tere karşı da dayanıklıdır. Yağlı ve hassas ciltler için geliştirilmiş olan ürün üstün bakım sağlar. Ürün güneşe maruz kalmadan 20 dakika öncesinde cilt üzerine uygulanır.

Babe FacialL Oil Free Sun Screen Spf50 Yağsız Güneş Koruyucu Krem 50 Ml

Güneşe meydan okumak...

Yağlı, akneli ve güneşten zarar görmüş ciltler için yağsız güneş koruyucu kremdir. Bilindiği gibi güneş insan vücudu için oldukça büyük öneme sahiptir. Ancak ozon tabakasının delinmesiyle güneşin zararlı ışınları da yeryüzüne ve doğal olarak insan vücuduna temas etmeye başlamıştır ki, insan vücuduna, saç ve cilde ciddi oranda hasar vermektedir. Cilt lekeleri, yaşlanma belirtileri, yanık gibi birçok sorunun kaynağı güneşin zararlı ışınlarıdır. Bu nedenle güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmak zorunluluğu doğmuştur. Güneşten kaynaklı kırışıklık ve lekeler yüzde başlayıp zamanla boyun bölgesinden tüm cilde yayılmaya başlar. Babe Facial Oil Free Sun Screen SPF50 Yağsız Güneş Koruyucu Krem 50 ml, cildi korumaya yönelik geliştirilmiş lekelenme yapmayan ve cilt tarafından kolayca emilen yayılımı kolay ürünlerdendir. Yağsız olarak üretilmiş ideal kıvamda ürünlerdendir. Cildin reaksiyon göstermesine imkân vermeyen, yağlı ve akneli cilt tipleri için özel olarak üretilen güneş koruyucu kremdir.  Tamamen sakinleştirici ve tahriş etmeyen içeriğe sahip, suya dayanıklı üründür. Öncelikli olarak akneli ve yağlı ciltlere yönelik geliştirilmiş olsa da tüm cilt tiplerine uygun niteliktedir.

Babe Facial Oil Free Sun Screen SPF50 Yağsız Güneş Koruyucu Krem 50 ml adlı gelişmiş formüllü ürün, % 0.25 E vitamini, %0.1 α- Bisabolol, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Methoxycinnamate ve Ethylhexyl Salicylate ihtiva etmektedir. Butyl- methoxydibenzoylmethane, Diethylhexyl butamido triazone ve Octocrylene ile zenginleştirilip Phenylbenzimidazole sulfonic acid ile güçlendirilmiş yapıya sahiptir. Babe Güneş Ürünlerinin yağsız olarak ürütilen bu ürünü yağlı cilt tipine sahip kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Vücuttaki Etkisi:

Cilt lekelerinin ve güneşten kaynaklı kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Cilde pürüzsüzlük ve sadelik kazandırır.

Uygulandığı Bölge

Yüz, boyun ve göğüs bölgelerine yahut güneşe maruz kalabilecek ve aynı zamanda güneşten olumsuz etkilenmiş bölgelere uygulanır.

Kullanım Şekli

Güneşe çıkmadan 30 dakika cilde uygulanır. Evvelinde ise cilt iyice temizlenmeli ve kurulanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Günlük kullanıma uygun özellikte olup güneşe çıkmadan evvel uygulanması gerekmektedir. Şayet sabah 10.00 ila 17.00 saatleri arasında güneşe maruz kalınacaksa ürün iki saatte bir uygulanmalıdır. Terleme, yıkanma ve yüzme gibi durumlarda işlem tekrar edilmeli ve hava şartlarına göre uygun miktarda kullanılmalıdır. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.

Not: ''Göz ve çevresinden uzak tutulmalıdır.'' 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.