x
Sepet
%35 indirim
Babe Cleansing Milk Temizleme Sütü 250 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329127

Babe Cleansing Milk Temizleme Sütü 250 ml

47,50 TL
30,88 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Cildi ölü dokulardan temizlemeye yardımcı olan ürün durulama yapmaya gerek bırakmaz. Kuru olan ciltleri nemlendirmek için de kullanılır. Nem ve yağ oranı düşük olan ciltleri ölü doku ve kirden arındırmak için kullanılır. Günlük temizlik için tercih edilen ürün cildi dış etkilere karşı temizler ve korur.

Kuru, gergin ve hassas ciltler için geliştirilmiş olan ürün yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Bez ya da pamukla uygulanan ürün günde 1 defa akşamları kullanılır. İhtiyaç olduğunda kullanılan ürün durulama da gerektirmez.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildin temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda nemlendirerek bakımını sağlar.
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Cildi ölü dokulardan temizlemeye yardımcı olan ürün durulama yapmaya gerek bırakmaz. Kuru olan ciltleri nemlendirmek için de kullanılır. Nem ve yağ oranı düşük olan ciltleri ölü doku ve kirden arındırmak için kullanılır. Günlük temizlik için tercih edilen ürün cildi dış etkilere karşı temizler ve korur. Kuru, gergin ve hassas ciltler için geliştirilmiş olan ürün yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Bez ya da pamukla uygulanan ürün günde 1 defa akşamları kullanılır. İhtiyaç olduğunda kullanılan ürün durulama da gerektirmez.
Babe Cleansing Milk Temizleme Sütü

Yaşam şartlarının zamanla kötüye gitmesi, yaşam koşulları ve dengesiz olan havalar cildimizin kurumasına sebep olur. Aşırı olan nem su kaybı nedeniyle deride çatlama olur, gerginleşerek ve pul pul soyulur. Kuruluğun tek bir sebebi yoktur. Bazı insanlar doğuştan kalıtsal kuru bir cilde sahiptirler. Zaman ilerledikçe de kişilerde cilt kuruluğu görülebilir.

Yaş ilerledikçe cildin ürettiği yağda azalma olur. Azalmış olan yağın kuruluğunun artması derinin yapısında kuruluk ve bozukluk olmasına bağlı çatlamalara neden olur. Yüzü sabunla yıkamak, yıkarken çok sıcak su kullanmak cildin üst yüzeyindeki ve cildin nem dengesini koruyan doğal yağ tabakasına zarar verir. Nem oranı düşük kuru iklim veya kuru hava cildin su kaybına ve kurumasına sebep olur.

Fazla güneş, keskin rüzgar, sigara ve sigara dumanı gibi çevresel faktörler de cildin su ve nem kaybetmesinin nedenleri arasındadır.  Kuru cilt nemli cilde göre daha kolay incinir, hassastır ve geçirgendir. Bu artan geçirgenlik nedeniyle kuru ciltler suyu daha çabuk kaybeder, tahriş edici ve alerji yapıcı maddelerden daha çabuk etkilenir. Cilt tipinize uygun Babe Cilt Bakım Ürünlerini sitemizden inceleyebilir uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Babe Cleansing Milk Temizleme Sütü, cildi temizlemeye, yumuşatmaya, tazelemeye, nemlendirmeye, ciltteki ölü deriyi, kirleri arındırmaya, dış etkenlerin zararlarına karşı korumaya ve rahatlatmaya yardımcı olur.

Bu istenmeyen oluşumlardan cildi korumak için derinin dengeli ve aksatmadan nemlendirilmesine yardımcı olur.

Uygulanan bölge: Tüm cildinize uygulayınız.

Kullanım şekli: Temizlediğiniz cildinize hafif bir şekilde, tüm cildinizi kaplayacak bir biçimde uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde 2 defa uygulayınız.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.