x
Sepet
%35 indirim
Babe Çatlak Kremi 200 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329059

Babe Çatlak Kremi 200 ml

149,50 TL
97,18 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
Hamilelik ve sonrası için vazgeçilmez bir ürün. Varolan çatlakların giderilmesi ve oluşabilecek çatlakları önlüyor. Hamilelik sürecinde ve sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesi ile kullandım. Tek kullandığım ürün buydu. Extra bir yağ desteği vb almadım. Ben fazlasıyla memnun kaldım. Herkese de tavsiye ediyorum.
- ,
3/ 5
çatlak oluşumuna gerçekten engel oluyor.Hamilelik döneminde başa hiçbir şey kullanmadan kullandım.Çok etkisini gördüm.Cildimi hep nemli tuttu.Çok memnun kaldım.
24
Miktar
Güncelleme Tarihi: 19-03-2016 - Cumartesi Özet Bilgi: Basen, göğüs ve karın bölgesinde oluşan istenmeyen çatlakları önlemeye ve onarmaya yardımcı çatlak kremidir. İçeriğindeki silanol sayesinde kollajen üretimini aktivite ederek cilde elastikiyet sağlar.

Devedikeni, aslanpençesi, atkuyruğu ve Şam Gülü yağı ile cildin kendi kendini onarmasına yardım eder. Cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. CentellaAsiatica(Gotu Kola) içeren formül sarkmalarla mücadele eder.Göğüsler, karın, kalça, kol ve basenleredairesel masaj yapılarak günde bir defa uygulanabilir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Vücut Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ciltteki çatlak oluşumunu engelleyerek daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 07.03.2017 - Salı
Özet Bilgi : Basen, göğüs ve karın bölgesinde oluşan istenmeyen çatlakları önlemeye ve onarmaya yardımcı çatlak kremidir. İçeriğindeki silanol sayesinde kollajen üretimini aktivite ederek cilde elastikiyet sağlar. Devedikeni, aslanpençesi, atkuyruğu ve Şam Gülü yağı ile cildin kendi kendini onarmasına yardım eder. Cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. CentellaAsiatica(Gotu Kola) içeren formül sarkmalarla mücadele eder.Göğüsler, karın, kalça, kol ve basenleredairesel masaj yapılarak günde bir defa uygulanabilir.
Babe Çatlak Kremi 200 ml

Hamilelik, doğum sonrası, kilo alıp verme ve ergenlik gibi durumlarda cilt dokusunda çatlaklar oluşmaktadır. Doğru ve etkili cilt bakım ürünü kullanılarak vücudun nem oranı dengelenmekte ve çatlak oluşumunun önüne geçmek cilt elastikiyetini artırmak gerekmedir. Aksi takdirde ciltte derin çatlaklar oluşmakta cilt renk değişimine uğramaktadır.

Özellikle hamilelik döneminde değişen hormon yapısı ve ani kilo değişimi çatlak oluşumuna zemin hazırlar. Babe Anti Çatlak Kremi basen, göğüs ve karın bölgesinde oluşan istenmeyen çatlakları önlemeye ve onarmaya yardımcı olur.

Babe Çatlak Kremi 200 ml Özellikleri

İçeriğindeki silanol sayesindekollajen üretimini aktivite ederek cilde elastikiyet sağlar.Devedikeni, aslanpençesi, atkuyruğu ve Şam Gülüyağı ile cildin kendi kendini onarmasına yardım eder. Cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. CentellaAsiatica(Gotu Kola) içeren formül sarkmalarla mücadele eder. Ciltte çatlak oluşumundan sonra kullanıldığında ise içeriğindeki alg ekstreleriyle cilde nemlendirici ve onarıcı etki sağlar. Düzenli kullanımda etkisini tam olarak gösterir ve cildin genç, pürüzsüz görünümünü yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Babe Çatlak Kremi 200 ml Kullanım Şekli

Göğüsler, karın, kalça, kol ve basenleredairesel masaj yapılarak günde bir defa uygulanabilir. Uygulamaya tamamen emilene kadar devam ediniz. Babe Anti Çatlak Kremi sürekli ve düzenli kullanımı, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir.

Editörün Notu:

Babe Çatlak Kremi, mevcuttaki ve yeni oluşabilecek çatlakların giderilmesinde etkin rol oynuyor. Çatlak oluşumunun tekrarlanmasına karşı da cildi koruma altına ürün, özellikle yoğun çatlakların giderilmesinde sıklıkla tercih ediliyor. Hamilelik, hızlı kilo kaybı, doğum öncesi ve sonrası, lazer ve cerrahi müdahale sonucu oluşan ağır çatlakların da giderilmesini sağlıyor.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.