x
Sepet
%35 indirim
Babe Bronzlaştırma Havluları 1 şase
Marka: Babe
Barkod:

Babe Bronzlaştırma Havluları 1 şase

18,50 TL
12,03 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 02-12-2015 - Çarşamba Özet Bilgi: Ürün güneşe karşı doğal ve eşit şekilde bronzlaşma etkisi sağlar. Güneş koruyucu etksi filtreleme içermeyan yapısı ile tüm yüz ve vücut için uygundur. İçeriği yağsız ve hipoalerjiktir. Güneşi tolere edemeyen hassas ciltler için geliştirilmiştir.

Ürünü önceden pullanmış olan cilt üzerine dikkatle uygulamak gerekir. Doğal bronzlaşmayı sağlamak için 2-3 günde bir defa uygulanmalıdır. Leke bırakmayan ürünü duş almadan ve giyinmeden önce 10 dakika bekletmek gerekmektedir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Güneş etkisi olmadan doğal bronzlaşma etkisi sağlar.
Boyut : 1 şase
Güncelleme Tarihi : 21.05.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Ürün güneşe karşı doğal ve eşit şekilde bronzlaşma etkisi sağlar. Güneş koruyucu etksi filtreleme içermeyan yapısı ile tüm yüz ve vücut için uygundur. İçeriği yağsız ve hipoalerjiktir. Güneşi tolere edemeyen hassas ciltler için geliştirilmiştir. Ürünü önceden pullanmış olan cilt üzerine dikkatle uygulamak gerekir. Doğal bronzlaşmayı sağlamak için 2-3 günde bir defa uygulanmalıdır. Leke bırakmayan ürünü duş almadan ve giyinmeden önce 10 dakika bekletmek gerekmektedir.

Babe Bronzlaştırma Havluları

Güneşten korunmak sadece tatilde güneşlenirken değil yaz, kış günlük alışkanlık haline getirmelidir. Güneş ışınlarının etkilerine uzun sürede bilinçsiz olarak ve aşırı maruz kalınması durumunda derinin alt tabakalarındaki yapının bozulmasıyla cildin kırılgan ve kolay etkilenir olmasına, erken yaşta yaşlanmasına, esnekliğinin azalmasına neden olur.

Güneşten sadece yazın korunmak doğru değil, yaz kış günlük alışkanlık haline getirmelidir. Güneş ışınlarından etkilenme, kişiden kişiye, genetik yapı sebebiyle güneş ışını karşısında bronzlaşma cilt yapısına göre farklılık gösterir. Bu özelliklere göre belirlenen cilt tiplerinin, güneşte kalabilecekleri süre de farklıdır.  

Babe Bronzlaştırma Havluları Özellikleri

Babe bronzlaştırma havluları, tüm cilt tipleri için uygundur. Cilde doğal bir bronzlaştırma etkisi sağlamaya ve güneşin etkisinden uzak bir şekilde yarar sağlamaya yardımcı olur.

Babe bronzlaştırma havluları ile saunaya gitmenize gerek kalmadan cildinizde doğal bir bronzluk görüntüsüne sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Babe güneş ürünleri kategorisinden cilt tipinize uygun güneş koruyucu seçmenizde faydalı olacaktır.

Uygulanan bölge: Tüm cildinize uygulayınız.

Kullanım şekli: Tüm cildinize masaj hareketleri şeklinde uygulayınız. Uygulama sonrası 10 dakika kadar kıyafet ve su ile yakın temastan kaçınınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Daha kalıcı bir bronzluk yaşamak istiyorsanız, 2 – 3 günde bir uygulayınız.


 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.