x
Sepet
%35 indirim
Babe Anti-Redness Care Cream 50 ml Kızarıklık Önleyici Krem
Marka: Babe
Barkod: 8437011329233

Babe Anti-Redness Care Cream 50 ml Kızarıklık Önleyici Krem

134,50 TL
87,43 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Çarşamba Özet Bilgi: Ürün güneşlenme, epilasyon ve tıraş gibi uygulamalar ardından tahriş olan ve kızaran ciltler için kullanılabilir. Cilt kızarmaları çeşitli nedenlerle meydana gelebilir. Bu kusurları ortadan kaldırma noktasında etkili bir üründür.

Cilt kızarıklığını engellediği gibi cilt tonunu da eşitler. Ürün açık tenli ve kolaylıkla kızarabilen hassas ciltler için geliştirilmiştir.
Temiz ve kuru cilde yeteri miktarda ürün sıkılır. Cilde nazikçe ve masaj yapılarak uygulanan ürün etkili bakım sağlar.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildin nemlenmesi ve kızarıklıkların giderilmesinde rol oynar. Cilt hassasiyetini alarak cildi rahatlatır.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün güneşlenme, epilasyon ve tıraş gibi uygulamalar ardından tahriş olan ve kızaran ciltler için kullanılabilir. Cilt kızarmaları çeşitli nedenlerle meydana gelebilir. Bu kusurları ortadan kaldırma noktasında etkili bir üründür. Cilt kızarıklığını engellediği gibi cilt tonunu da eşitler. Ürün açık tenli ve kolaylıkla kızarabilen hassas ciltler için geliştirilmiştir. Temiz ve kuru cilde yeteri miktarda ürün sıkılır. Cilde nazikçe ve masaj yapılarak uygulanan ürün etkili bakım sağlar.

Babe Kızarıklık Önleyici Bakım Kremi

Hassas cilt yapıları kızarık görünüme yakın, rüzgarlı, soğuk havaya, sıcaklık, ısı değişikliğine, temizleme ürünlerinin tahriş edici ve hijyen nedenlerine karşı hızla ve aşırı tepki gösterirler. Ciltteki kızarmalar hemen oluşabilir, bu durum karşısında da rahatsız ve sıkıcı bir durumu meydana getirir.

Kızarıklık sorunu çoğu cilt tipi yapısında görülebilir, kuru cilt yapısını etkilediği gibi yağlı veya karma ciltleri de etkilerler. Hassas cilt yapısı, uygulanan bakımlara göre daha çok duyarlı, normal cilt yapısı ile karşılaştığında tahrişlere daha meyilli bir cilt tipi olarak tanımlanabilir.

Hassas olan cilt yapılarında cilt yüzeyine kan damarları genetik olarak daha yakındır. Havanın sıcaklığı ve stresli bir durum karşısında da kan damarlarının yüzde açılmasına sebep oluşturur. Bu kanlanmalar ince cilt yapılarında gözle görülür halde olur. Hassas cilt tiplerinde bağışıklık sistemi çabuk tetiklenir.

Ciltte tahriş olan bölgede cilt hemen kızarır, kan hücum eder ve görülen kızarıklık yangının olması sonucu geçmez. Yangı neden olmasa da teni açık olan insanların cilt yapılarında kan damarı yüzeye daha yakın olduğu için pembemsi görülebilir.  Bu tarz ciltlerde kızarıklık daha da belirgindir.

Cilt tabakaları ve koruyucu yağlar yeterli olmadığından bariyer fonksiyon bozuklukları daha kolay oluşur ve tahriş edici unsurlar cilde rahatlıkla nüfuz edebilir yangı ve kızarıklıklara neden olabilir. Ciltteki kızarıklık ve hassasiyetin önüne geçebilebileceğiniz Babe Vücut Bakım ürünlerine sitemizden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

Babe kızarıklık önleyici bakım kremi, ciltteki hassasiyeti azaltmaya, kızarıklığı önlemeye, cildi nemlendirmeye, cilt tonunu düzenlemeye ve cilt esnekliğini arttırmaya yardımcı olur.

Babe Kızarıklık Önleyici Bakım Kremi Özellikleri

Babe kızarıklık önleyici bakım kremi ile cildinizde rahat, düzenli ve güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Uygulanan bölge: Yüz ve boyun bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Yüz ve boyun bölgenize masaj hareketleri ile ürün emilene kadar uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Gün içerisinde 1 defa uygulayınız.
 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.