x
Sepet
%35 indirim
Babe Anti Oily Hair Shampoo 250 ml Yağlı Saçlar İçin Şampuan
Marka: Babe
Barkod: 8437000945833

Babe Anti Oily Hair Shampoo 250 ml Yağlı Saçlar İçin Şampuan

69,50 TL
45,18 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
25
Miktar
Güncelleme Tarihi: 04.03.2016 Özet Bilgi: Saç dökülmesini engelleyen ürün yenileyici bakım sağlar. Saçları canlandırır ve hızla uzamasına yardımcı olur. Saç köklerini besleyerek güçlendirir. Ürün mevsimsel dökülmelere karşı da etkili koruma sağlar. Ürün ince telli saçlar için kullanılır.

Yağlı saçlar için kullanılan ürün saçların sağlıkla parlamasını, yenilenmesini sağlar. Ürün ıslak olan saça uygulanır. 2-3 dakika bekleyerek durulanır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Saç Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Saç dökülmesini önler. Saçın canlanması ve yenilenmesine destek sağlar.
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Saç dökülmesini engelleyen ürün yenileyici bakım sağlar. Saçları canlandırır ve hızla uzamasına yardımcı olur. Saç köklerini besleyerek güçlendirir. Ürün mevsimsel dökülmelere karşı da etkili koruma sağlar. Ürün ince telli saçlar için kullanılır. Yağlı saçlar için kullanılan ürün saçların sağlıkla parlamasını, yenilenmesini sağlar. Ürün ıslak olan saça uygulanır. 2-3 dakika bekleyerek durulanır.

Bebe Anti - Oily Hair Yağlı Saçlar İçin Şampuan

Saç derisinin yağlı olması nedeniyle, saçların yağlanması kolaylaşmaktadır. Değişik saç şekillerinde yağ oranının dengesi de saç şekilleri gibi farklıdır. Yağlanma şiddetinin önüne geçilmez ise zamanla saçlarda dökülmeler olur. Bu nedenle yağlanmanın engellenmesi, saç ve saçlı derinin sağlığı açısından önemlidir.

Çoğumuz şampuanın sadece saçımızı yıkadığını düşünürüz, saçımızın derisini de yıkadığı aklımıza bile gelmez. Aslında şampuanlar saçımızdaki deriyi temizleyerek ve saçın sağlığını korumak için üretilmişlerdir. Bu sebeple şampuan seçerken, saçlı deriye göre tercih edilmelidir. Yağlı saçın çok sık yıkanması, saç derisindeki yağın buna alışmasına dolayısı ile daha fazla yağlanmaya neden olabilir.

Saçta ki yağı dengelemeye, saça hacim, ışıltı, sağlıklı ve esnek bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olur. Saça yumuşaklık kazandırmaya, parlaklık vermeyi, saç tellerini yenilemeyi, saçı onarmayı ve saçın daha kolay taranmasını destekler.

Aşırı yağ salgısı olan saçlar, bir günde, hatta bir kaç saatte yağlanabilir. Ancak saçlar kesinlikle gün içerisinde birden fazla yıkanmamalı hatta yıkama sıklığı gün aşırıya çekilmeye çalışılmalıdır. Aşırı yağlanmanın önlemi alınmaz ise saçlarda dökülme meydana gelir.

Yağlı saç derisinin sağlığını kazanması için, özellikle kullanılacak şampuanın çok dikkatli seçilmesi gerekir.

Bebe Anti - Oily Hair Yağlı Saçlar İçin Şampuan Özellikleri

Bebe anti – oily hair yağlı saçlar için şampuanı, yağlı saçlar için uygundur.

Bebe anti – oily hair yağlı saçlar için şampuanını kullanarak saçlarınızda daha canlı, yağdan azalmış, sağlıklı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Saç tipinize uygun olan ürünlere Babe Saç Bakım serisinden ulaşabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Saç derinize uygulayınız.

Kullanım şekli: Nemli saçınıza masaj yaparak uygulayınız. Ardından su ile durulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Haftada 2 ya da 3 kez uygulayınız. 3 ay düzenli kullandığınızda etkisini göreceksiniz.
 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.