x
Sepet
%35 indirim
Babe Anti Hair Loss Shampoo 250 ml Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan
Marka: Babe
Barkod: 8437000945932

Babe Anti Hair Loss Shampoo 250 ml Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan

72,50 TL
47,13 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
Ciddi bir saç dökülme problemi yaşıyordum. Babe Anti Hair Loss Shampoo saçlarım da ki bu problemi ortadan kaldırmak ile beraber saçlarımın güçlenmesinde de etkisini gösterdi.
- ,
5/ 5
25
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Saç dökülmesine karşı etkili bakım sunan ürün saç derisine nüfuz eder ve sebum salgısını dengeleyerek yağlanmayı engeller. Saç derisi ve köklerini besleyen ürün saçların uzamasına yardımcı olur. Saçların güçlenmesini ve yenilenmesini sağlar.

Saç kalınlığını arttıran ürün yağlanmayı da azaltır. Ürün yağlı, zayıf, kırılgan saçlı kişiler için önerilir. Islak saça haftada 2-3 defa uygulanan ürün birkaç dakika bekledikten sonra yıkanır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Saç Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Saç dökülmesine karşı etkilidir. Aynı zamanda saçların uzaması ve güçlenmesine de yardımcı olur.
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Saç dökülmesine karşı etkili bakım sunan ürün saç derisine nüfuz eder ve sebum salgısını dengeleyerek yağlanmayı engeller. Saç derisi ve köklerini besleyen ürün saçların uzamasına yardımcı olur. Saçların güçlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Saç kalınlığını arttıran ürün yağlanmayı da azaltır. Ürün yağlı, zayıf, kırılgan saçlı kişiler için önerilir. Islak saça haftada 2-3 defa uygulanan ürün birkaç dakika bekledikten sonra yıkanır.

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan

Saçta oluşan değişiklikleri erken fark edip, bir an önce tedbir almak, saçın dökülmesinin en doğru aşamasıdır.  Saç boyası, renk tonu açma, düzleştirme veya perma gibi yöntemler, düzgün bir şekilde yapılmazsa saç zarar görür. Yapılan uygulamaların sık sık veya aynı anda yapılması da saçı zayıflatmaya ve kırılmasına neden olur.

Saça güç uygulayıp çeken modeller, atkuyruğu, örgü, sıkı lastiklerle toplama gibi saç şekillerinin de sıklıkla yapılmaması gerekir. Çünkü saç diplerine etki eden sabit çekme kuvveti saç kaybına neden olabiliyor. Sık sık yıkamak, taramak ve fırçalamak ise saçı kırabiliyor. Saç tipinize uygun bir şampuan ile bakım yaptığınızda ise bu sorunu en aza indirebilirsiniz. Babe Saç Bakım ürünleri size bu konuda yardımcı olacak etkili bir seridir.

Dökülen saçların yerine daha cılız saç çıkar ve zamanla tüy haline dönüşen saçlar ise tamamen kaybolur. Saçta genel bir zayıflama görülmesine rağmen saç kaybının genellikle başın üst ve yan kısımlarında yoğunlaştığı gözlenmektedir. Bu durum genellikle menopoz ile birlikte daha da kötüye gider.

Babe saç dökülmesini önleyici şampuanı, saçtaki kan dolaşımını hızlandırmaya, saç dökülmelerini önlemeye ve yağlanmayı gidermeye yardımcı olur. İçerdiği vitamin özleri sayesinde, saçın köklerini besleyerek uzamasını, kırıkları azaltmayı, saçı kalınlaştırmayı ve güçlendirmeyi destekler.

Hormonal olarak, bazı rahatsızlıklar nedeniyle, yetersiz beslenme, yanlış kullanılan kozmetikler, genetik etmenler nedeniyle saç yapısında bozukluklar olabilir. Saçlarınızın dökülme problemlerini aza indirmek için babe saç dökülmesini önleyici şampuanı kullanmaya başlayın.

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan Özellikleri

Babe saç dökülmesini önleyici şampuanı ile daha yeni, kırıklardan onarılmış, saçları daha az dökerek, uzamasını, berrak bir görünümde olmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Saç derinize uygulayınız.

Kullanım şekli: Islak olan saçınıza masaj hareketleri ile uygulayınız. Birkaç dakika sonra durulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Haftada 2 ya da 3 defa uygulayınız. 2 ay düzenli bir şekilde kullandığınızda etkisini gösterecektir.

Editörün Notu:
Yılın belli zamanlarında dönemsel olarak dökülme problemi ile karşı karşıya kalan saçlara özen ile bakım yapmanıza destek olan Babe Şampuan, bu gibi dönemlerde dökülmeleri önlemek için en büyük yardımcınızdır. Saçlarınızın sağlıkla güçlenip parlamasına katkı sağlayan bu etkili ürün, ince ve hassas yapılı saçlar için de etkili formüle sahiptir.


 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.