x
Sepet
%35 indirim
Babe Anti Cellulite Cream 200 ml Selülit Giderici ve Sıkılaştırıcı Krem
Marka: Babe
Barkod: 8437011329042

Babe Anti Cellulite Cream 200 ml Selülit Giderici ve Sıkılaştırıcı Krem

113,50 TL
73,78 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
iki aydır kullanıyorum. gözle görülür bir gelişme var, portakal kabuğu görünümü çok çok azaldı
- ,
5/ 5
25
Miktar
Güncelleme Tarihi: 03-12-2015 - Perşembe Özet Bilgi: Ürün vücuttaki selülitleri giderici etkisi ile yağ yakımını sağlar ve sıkı bir görünüm meydana getirir. Cildi sıkılaştıran ürün yeni oluşumları da engeller. Hareket etmeyen, obez ve hamile kişilerin selülit tedavilerine destek olarak kullanılmaktadır.

Her vücut tipine uygun ürün selülitli bölgeye emilinceye kadar uygulanır. Üç hafta süresince günde 2 defa kullanılır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Vücut Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Selülit oluşumunu önlemek de etkilidir. Cildin daha sıkı bir görünüm kazanmasını sağlar.
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün vücuttaki selülitleri giderici etkisi ile yağ yakımını sağlar ve sıkı bir görünüm meydana getirir. Cildi sıkılaştıran ürün yeni oluşumları da engeller. Hareket etmeyen, obez ve hamile kişilerin selülit tedavilerine destek olarak kullanılmaktadır. Her vücut tipine uygun ürün selülitli bölgeye emilinceye kadar uygulanır. Üç hafta süresince günde 2 defa kullanılır.

Babe Selülit Giderici ve Sıkılaştırıcı Krem

Selülit genellikle ergenlik döneminde kilo alıp verme, hızlı boy uzaması gibi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar ve bacak, kalça, bel çevresi, göğüs ve diz arkalarında enine boyuna ince beyaz çizgiler şeklinde yer alırlar. Derinin aşırı gerilimine bağlı olarak, cildin dokularındaki tahribat sonucunda ortaya çıkan vücut çatlakları bir çeşit deri yırtılmasıdır.

İlk oluştuklarında pembemsi görünümde olur, zamanla bu pembe çizgiler beyaza dönüşür. Çatlakların derecesine ve yoğunluğuna bağlı olarak renk açık pembeden morumsu tonlara kadar değişir. Ayrıca yine derideki esnemelerin yoğunluğuna bağlı olarak çatlaklar sadece renk farklılıkları şeklinde değil aynı zamanda çukurlaşmış görüntüler şeklinde de oluşabilirler.

Selülit ergenlik çağında başlar ve daha çok kadınların problemidir. Çünkü hormonal bir problemdir. Hamilelikte, ergenlik çağında ve menopoz döneminde artış gözlenir. Selülitin bir diğer sebebi de genetik olmasıdır. Kilonun, selülit oluşumunda etkisi vardır.  Dengesiz beslenme ve hareketsizlik, en önemli selülit nedenleridir.

Aşırı kahve, kafeinli gazlı içeceklerin tüketimi, sigara ve alkol tüketimi de selüliti hızlandıran nedenler arasında yer alır. Cildinizde sizi rahatsız edici görünümlerinizi azaltmak için babe selülit giderici ve sıkılaştırıcı kremi denemeye başlayın. 

Babe Selülit Giderici ve Sıkılaştırıcı Krem Özellikleri

Babe selülit giderici ve sıkılaştırıcı kremi kullanmaya başlayarak, daha sağlıklı, pürüzsüz ve berrak cilt görünümüne sahip olun, sizlere sunmuş olduğumuz indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz. Babe Vücut Kremleri kategorimizi inceleyip diğer ürünlerini keşfedebilirsiniz.

Babe selülit giderici ve sıkılaştırıcı krem, cilt dokusunu sıkılaştırmaya, selülit oluşmasını engellemeye, vücuttaki kan dolaşımını arttırmaya, yağ dokularını inceltmeye, pürüzsüzleştirmeye ve düzgünleştirmeye yardımcı olur.

Uygulanan bölge: Kalçanıza, basen bölgenize ve karın ve baldırınıza uygulayınız.

Kullanım şekli: Temizlediğiniz kalçanıza, basen bölgenize ve karın ve baldırınıza masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: 3 haftada bir günde 2 – 3 defa uygulayınız. Düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde 3 ay içinde etkisini gösterecektir.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.