x
Sepet
%35 indirim
Babe Anti Aging Serum Konsantre Yaşlanma Karşıtı Serum 30 ml
Marka: Babe
Barkod: 8437011329189

Babe Anti Aging Serum Konsantre Yaşlanma Karşıtı Serum 30 ml

199,50 TL
129,68 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
Birkaç haftadır kullanıyorum. Etkisini hissetmeye başladım. Daha uzun süre düzenli kullanımımla çok daha iyi sonuçlar alacağımı biliyorum. Arkadaşımda görmüştüm ve dermatoloğuma danışarak aldım. Sonuçlarını görerek aldım yani . Çok memnunum
- ,
3/ 5
Ciltte çok güzel bir onarım sağlıyor.Cildi yağlandırmıyor.Sivilcelenmeye sebep olmuyor.Cildimde pürüzsüz ve pamuk gibi bir his var.
24
Miktar
Güncelleme Tarihi: 02-12-2015 - Çarşamba Özet Bilgi: Ürün cilde yoğun şekilde anti-aging bakım sağlar. Sıkılaşmasını ve elastik bir görünüm kazanmasını yardımcı olur. Aktif içerikleri ile yüksek konsantrasyonu dokuların yenilenmesine yardım eder. Cildin canlı, pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek olur.

Her cildin kullanabileceği ürün düzenli olarak kullanılmalıdır. Ürünü yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle günde 1 defa uygulamanız önerilmektedir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cilde sıkılık ve parlaklık sağlar. Yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir ürün olmakla birlikte yüzde oluşan çizgileri azaltır.
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Ürün cilde yoğun şekilde anti-aging bakım sağlar. Sıkılaşmasını ve elastik bir görünüm kazanmasını yardımcı olur. Aktif içerikleri ile yüksek konsantrasyonu dokuların yenilenmesine yardım eder. Cildin canlı, pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek olur. Her cildin kullanabileceği ürün düzenli olarak kullanılmalıdır. Ürünü yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle günde 1 defa uygulamanız önerilmektedir.

Babe Anti Aging Konsantre Yaşlanma Karşıtı Serum

Vücut yaşımızın ilerlemesi ile vücuttaki cilt görünümünde ve karakter görünümünde değişimler görülür. Yaşlanmış olan deride sarkma ve kırışıklık oluşur. Derinin yaşlanma göstermesi, genetik nedenler,  çevresel etkenler, makyaj yapımı, bilinçsiz beslenme vb. faktörlerden etkilendiği görülür.

Güneş ışınlarının etkisi en önemli sebeptir.  Bu ışınlar vücudun güneş gören ve görmeyen bölümleri ile kıyaslandığında nasıl derecede değişiklik olduğu ortaya çıkar. Derideki doğal yapı güneşin deri hasarına karşı oluşturduğu zarara karşı biraz koruma sağlar. Göz rengi açık olan kişiler ve açık tenli kişilerin yaşlanma belirtileri, esmer kişiler göre daha erken başlar.

Güneş ışınlarının etkilerine maruz kalınması, yaşlanma belirtilerine sebep olması ile birlikte, bu yaşlanma sebepleri, ilk olarak yüz bölgesinde oluşur, güneş ışınları karşısında çok kalınan yerlerde özellikle açık tenli kişilerde bu belirtiler daha erken yaşlarda başlar. Derideki yaşlanma sigara tüketimiyle de tetiklenir, sigara içen kişilerde deri yapısı sarıya yatkın ve soluk görünümdedir. Cilt tipinize uygun Babe Cilt Bakım Ürünlerinden faydalanabilir kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Ayrıca sigara içmek deri kanseri riskini de arttırır. Cildinizi iç ve dış etkenlerden korumak ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için babe anti aging konsantre yaşlanma karşıtı serumunu denemeye başlayın.

Babe Anti Aging Konsantre Yaşlanma Karşıtı Serum Özellikleri

Babe anti aging konsantre yaşlanma karşıtı serumu, ciltte oluşan kırışıklık ve ince çizgileri azaltmaya, sıkılık, esneklik sağlamaya, parlaklık kazandırmaya, nemlendirmeye ve ciltte meydana gelebilecek yaşlanma karşıtı sorunları azaltmaya yardımcı olur. Cildi temizlemeyi ve bakım yapmayı destekler.

Babe anti aging konsantre yaşlanma karşıtı serumu sayesinde, daha parlak, pürüzsüz, sağlıklı ve bakımlı bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Temizlediğiniz yüz ve boyun bölgenize nazikçe dairesel hareketler ile uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde 1 defa uygulayabilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.