x
Sepet
%35 indirim
Babe Anti Aging Eye Contour Cream 15 ml Göz Çevresi Kremi
Marka: Babe
Barkod: 8437011329196

Babe Anti Aging Eye Contour Cream 15 ml Göz Çevresi Kremi

139,50 TL
90,68 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 02-12-2015 - Çarşamba Özet Bilgi: Göz çevresi için etkili olan ürün cildi yeniler ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Çeşitli nedenlerle oluşan kırışıklıkları etkili şekilde ortadan kaldırır. Ciltte esneklik sağlar, göz altı morluklarını da azaltır. Jel halindeki anti-aging krem tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün günde iki defa olmak üzere temiz cilde uygulanmalıdır. Göz çevresine parmak uçları ile uygulanabilen ürün harika bir bakım sağlar.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Babe
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Kırışıklık gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda nemlendirici özelliğe de sahip bir üründür.
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 08.03.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Göz çevresi için etkili olan ürün cildi yeniler ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Çeşitli nedenlerle oluşan kırışıklıkları etkili şekilde ortadan kaldırır. Ciltte esneklik sağlar, göz altı morluklarını da azaltır. Jel halindeki anti-aging krem tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün günde iki defa olmak üzere temiz cilde uygulanmalıdır. Göz çevresine parmak uçları ile uygulanabilen ürün harika bir bakım sağlar.

Babe Anti Aging Eye Contour Cream Göz Çevresi Kremi

Göz çevresindeki derimiz, bileğimizin içindeki deri kadar ince yapıdadır. Bu nedenle cildin diğer bölümlerinden daha çabuk yıpranmaktadır. Altında destek yoktur ve göz, çukurun, boşluğun üstünde durduğundan rengi de daha çabuk değişebilir. Göz bölgesinde yağ bezleri olmadığından göz bölgesi daha çok kurudur. Çok hassas yapıdadır. Göz mimiklerinden ve çeşitli nedenlerle gözünüzü kısarak baktığınızda çok etkilenir.

Yaşın ilerlemesi ile özellikle kadınlar panik yaşıyor. Çok erken yaşta bu problemlerle karşı karşıya gelmek istemiyorsanız, daha korumacı ve tedbirli davranışlar içerisinde olmalısınız. Örneğin, göz kısmalarınızı azaltmalısınız. Çünkü gözü kısarak bakmak göz kenarındaki kaz ayaklarının çoğalmasına neden olur.

Güneş ışığına maruz kalmamalısınız. Göz çevresinin ince ve kuru olması nedeni ile kolay tahriş olabilir. Yoğun ve sık yapılan göz çevresi makyajı cildi tahriş edebilir. Ciltte oluşan tahriş göz çevresinin daha çabuk yaşlanmasına neden olur. Eğer genç görüntünüzün daha uzun süre devam etmesini istiyorsanız göz çevrenizi zararlı etmenlerden koruyarak, doğal ve kaliteli olan Babe anti aging eye contour cream göz çevresi kremini kullanmalısınız.

Babe Anti Aging Eye Contour Cream Göz Çevresi Kremi Özellikleri

Babe anti aging eye contour cream göz çevresi kremi, göz çevrenizi daha aydınlık bir görünüme kavuşturmaya, ciltte oluşan koyuluğu gidermeye, kırışıklığı, ince çizgileri, morlukları, gözaltı torbalarını iyileştirmeye, nemlendirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Özel olarak formule edilmiş Babe Cilt Bakım ürünlerinin anti aging etkili göz kremi etkili bir sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Babe anti aging eye contour cream göz çevresi kremi ile göz çevrenizde oluşabilecek kırışıklık, koyu halka ve göz altı torbası şikayetlerinize son verin, sizlere sunmuş olduğumuz indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Göz çevrenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Temiz olan göz çevrenize masaj hareketleri ile nazikçe uygulayınız ve ürünün emilmesini bekleyin.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük, sabah akşam 2 defa uygulayabilirsiniz.


 

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.