x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Aztec
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Aztec Secret

Californiya Death Valley Çöl bölgesinde yüksek sıcaklıkta ve güneş ışığının altında mienral özelliğini kaybetmeyen ürün kurutularak geliştirilir. Aztec Secret kalsiyum bentonit kil 3 milyon yıl öncesi volkanik aktivitelerle toprak oluşurken meydana gelen volkanik maddedir. Toprak soğuduğunda kalan köpük kalıntısı olan Aztec Secret Indian Healing Clay 50'nin üzerinde mineral içermektedir.Üründe spektrografik analiz yapıldığında toprakta bulunan minerallerin bulunduğu ortaya çıkar. Marka cildin yüzeyindeki kir, bakteri ve toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Tüm atıkları ciltten uzaklaştıran ürün siyah noktalar, akneler, bakterile gibi çokça sorunu giderici etki sağlar. Aztec Secret cildi sıkılaştırıcı sıkılaştırır, kırışıklıkları önler. Ciltteki ölü derinin atılmasına yardımcı olur ve peeling etkisi ile atılmasına yardımcı olur. Aztec Secret güzelliğin kraliçesi Kleopatra'nın tercih ettiği kil mucizesini içerisinde barındırır. Kil Nil nehrinden ve Roma kaplıcalarından paketler halinde tedavi amaçlı olark kullanılmıştır. Günümüzde de kil güzelliğin destekleyicisi olarak karşımıza çıkar.

Aztec Secret markasına genel olarak bakıldığında cilt kusurları diyebileceğimiz sivilce, siyah nokta ve sorunları giderme noktasında etkili olabileceğini söylemek zor olmaz. Sıkılaştırıcı ve gençleştirici ürün olan kil ile cildin canlanması ve bakım kazanması mümkün hale gelir.  %100 Doğal Kalsiyum Bentonit Kili olarak adlandırılan tehlikeli kimyasallar içermez. Çok fonksiyonlu ürün olan Aztec Secret detoks etkilidir. Toksinleri bağlayabilme özelliğine sahip olan ürün düzenli kullanımı ile vücut dışına atılım sağlar, ayrıca dengeleme özelliği ile de homotetik açıdan vücudu dengeler.

Marka, volkanik bentonit kilini yıllarca sıcak basınç altında tutmuştur.Nano partiküllerden oluşan negatif iyon yüklenmiş yapıdaki kil volkanik aktivite sonucunda mineral bakımından da zengin içeriklidir. Konsantre olan ürün su ile sıvılaştırılarak cilde uygulanır ve anında etki eder. İçeriğindeki mineraller ciltte bulunan pozitif iyon yüklü toksin materyalleri kendine bir mıknatıs gibi bağlar ve tekrar cilt dışına çıkarır. Cilde sürülen kil durulandığında bu zararlı toksin ve moleküller ciltten uzaklaştırılabilir ve etkili bir detoks ile cildinizin yenilenmesine ve derinden temizlenmesine destek olur.

Pozitif yüklü parçacıklar için negatif yüklü elektrik çekim özelliği gösterebilmesi, jel kıvamına geçtiğinde çekim gücü kapasitesinin çok fazla artabilmesini sağlar. PH balansına sahip olan ürün hafif alkali tutar. Canlandırıcı etkili ürün vücudun kan akışını sağlar, oksijen seviyesini ve dokuların onarılmasını sağlar. Mineral içeren ürün yararlı katkı sağlar. Parçacık yapılı ürün elektriksel çekim gücünün yüksek olabilmesini ve nano boyut parçacık yapısı ve buna bağlı olarak hacimsel pozitif yükü çekebilme özelliği ile gereken bakımı maskimum düzeyde gerçekleştirir.

Aztec Secret Indian Healing Clay Bentonit Kili ile cildi yenilemek ve yapılandırmak için tercih edilebilecek etkili bir bakım ürünüdür. Marka geliştirdiği ve yüzyıllarca kullanılmış olan, etkisi kanıtlanmış kil ile tüketicilerine gençliği vaad ediyor.   

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.