x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Avalon Organıcs
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Avalon Organic

Amerika'da fazlası ile tercih edilen ve organik olması yönüyle çokça sevilen marka güzellik ürünlerini Avalon Organics olarak piyasaya sunmaktadır. Amerka'nın seçkin markaları arasında olan organik içerikli marka köklü bir kozmetik geçmişine sahiptir. Avalon markası NSF Kozmetik sertifikalarını içeren organik içerikli bakım ürünleri üreten eşsizliktedir. Türkiye'ye gelişi 2010 yılına dayanır.

Bu yılın mayıs ayında faaliyete geçen GCS Organik Bebek, Kozmetik/Bakım, Kişisel Temizlik kategorilerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerine cevap verir. Türkiyede 'de bulunan organik sertifikaları ürünleri daha sağlıklı ve tercih edilebilir ürünler sunar. Doğal ürünlerin sağlıklı kullanımını garantileyen marka Avalon Organic kendini organik tarım ve beslenmeye yönelik olarak çalışmaya vermiş olan çalışanları ile Türk tüketicisine em iyi hizmeti sunmaya gayret göstermektedir. Daha sağlıklı kozmetik ürünlerini kullanıcısıyla buluşturan marka yaşanabilir ve tahammül edilebilir bir arenayı sağlamak için elinden gelen özeni sergilemektedir.

Avalon GCS Organik cilt bakım ürünleri son yıllarda herkes tarafından bilinen ve tercih edilen bir marka olmuştur. Ürün kategorileri cilt bakımı, saç bakımı ve banyo ve vücut ürünleri olarak hizmet sunar. Günümüzde Avalon'un en azından kremi, şampuanı, vücut losyonu herkes tarafından bilinir ve kullanılır durumdadır.

Avalon'un en önemli özelliklerinden olan organik olma özelliği tercih sebebidir diyebiliriz. Sonuçta cilt hassastır ve dış faktörlerden heleki kimyasalsa daha çabuk etkilebilir. Sağlık bilincini oluşturmuş olan marka insanların tüm kozmetik ihtiyaçlarını en iyi şekilde gerçekleştirecek niteliktedir. Doğal kaynaklı ve sertifikalı ürünlerin markası Avalon Organics kozmetik ürünleri seçkin ve köklü yapısı ile amerikada'da Türkiye'de de tercih edilen markalar arasında birinci sırada olma özelliği taşır.

Marka; cilt bakımı, saç bakımı ve de vücut bakım ürünlerini geniş bir yelpazede kullanıcılarına sunar. Türkiye pazarına ısınan marka satış skorları ile ne kadar doğru bir pazar olduğunu da göstermektedir. Serilerine bakarsak; "CLEANSERS, TONERS, MOISTURIZERS, TREATMENTS, LIP BALMS, LAVENDER LUMINOSITY TM, ESSENTIAL LIFT®, COQ10 REPAIRTM, VITAMIN C RENEWAL TM" gibi tüm serilerin markada barındığını görürüz. Markanın başlıca ürün serilerine bakıldığında ne kadar da eşsiz içeriklerle dolu olduğuna tanık oluyoruz. Temizleyiciler, tonikler, nemlendiriciler, dudak balmları, Lavanta serisi, Esansiyel yağlı ürünler serisi, Co Enzym Q10 onarıcı seri, yenileyici vitamin c serileri ile cilt yenilenir ve baştan yaratılır adeta. Avalon saç bakım ürünleri kaliteli ve yenilikçi içeriğe sahiptir. Doğal kaynaklardan üretilen organik içerikli ürünleri sağlıklı ve eşsiz bakımı garantiler. Etkili marka Avalon Organics bebekler için de ürünler geliştirmiş bir markadır. Ailenizin markası olmaya aday olan markayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Fiyat aralığı ile de sizlerin bütçesini zorlamayacak olması tercih edilmesi gerektiğini bir kez daha gösteriyor.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.