x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Ausganica
Sırala:
Daha Fazla Yükle

AUSGANICA

Aynı rüyayı “Sağlıklı Doğal kişisel bakım ürünleri rüyasını “ paylaşan bir grup Aromaterapist, Organik Çiftçi ve Kozmetik Uzmanı tarafından 1997 de kurulan AUSGANICA, dünyanın önde gelen cilt bakım, saç bakım ve kozmetik üreticilerindendir. AUSGANICA’ nın birbirinden özel ürünleri, Avustralya’nın temiz doğası ve ılımlı ikliminde yetiştirilen bitkilerle hazırlanan benzersiz formüllere sahiptir.
Üretim sürecinin her aşamasını titizlikle kontrol eden AUSGANICA, doğaya ve çevreye asla zarar verilmemesi konusunda da son derece hassas bir çalışma yürütür. Ürünlerinin hiçbirinin hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması da bu hassas çalışmanın bir kanıtıdır.


AUSGANICA, sahip olduğu gelişmiş teknoloji, aromatik bilimi ve kozmetik uzmanlığı sayesinde organik yaşamın potansiyel gelişimini maximize eder. AUSGANICA’ nın birbirinden etkili cilt ve saç bakım ürünlerinde kullandığı organik bitki özleri, tıpkı eski çağlar da olduğu gibi taze bitkilerden elle toplanıp, organik tahıl alkol de 28 - 30 gün boyunca bekletilip dinlendirilmesi yoluyla hazırlanır.
Tüm bunlara ek olarak AUSGANICA, bugüne kadar tüm imalat süreci üzerinde kontrol sağlayan tek marka, kaliteli malzeme seçme ve uygun organik ortamı sağlama yeteneğiyle işletilen, iki organik sertifikayla çalışan tek fabrika olma özelliğine de sahiptir.
Dünyaca ünlü AUSGANICA’ nın seçkin ürünleri HACCP sertifikalı, OGA (Organik Yetiştiriciler Avustralya) tarafından Sınıf A onaylıdır. Ayrıca ACO (Australian Sertifikalı Organik) ve OFC (Organik Gıda Zinciri) tarafından da onaylanmıştır.

AUSGANICA, tarafından piyasaya sunulan ürünler, gelişmiş organik sağlık biliminin ve mevcut doğanın sunduğu en iyi ürünlerdir. AUSGANICA ürünü ile bu kampanyaya da destek vermiş olursunuz. Benzersiz cilt ve saç bakım ürünleri, SLS, SLES, DEA, MEA, TEA içermez. Vazelin ve Petrol içermez. Mineral yağlar içermez. Sentetik koruyucu içermez. Sentetik koku verici maddeler içermez.
AUSGANICA’ nın, bitkisel kaynaklı benzersiz ürünlerine portakalrengi.com aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

AUSGANICA, hayatınıza doğal ve sağlıklı bir dokunuş…

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.