x
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Auriderm Xo
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Auriderm Xo

Auriderm® XO krem özel kozmetik ve cerrahi yollar izlenerek çarpma ya da düşme sonrası kızarıklık ve morlukların kaybolma sürecini hızlandırmak amacıyla formüle edilmiştir.

Nanozomları kapsayan en yeni teknoloji ile seneler süren dermato - kozmetoloji araştırmalarının sonucunda ortaya çıkmış bir üründür. Bu mikropartiküller optimum sonuçlar oluşturacak şekilde, Auriderm® Xo markasının aktif maddelerini içermektedir.

Belçika’da geliştirilen ürünler, kozmetik sektörüne sağlık destekli hizmetler vermeyi amaçlamaktadır. Auriderm Xo ürün yelpazesi Arabacı International patentli’dir.

Hangi amaçlar doğrultusunda Auriderm Xo ürünleri tercih edilir?

Özellikle ince ve hassas deriye sahip olanlar dış faktörlerin olumsuz koşullarından daha çabuk etkilenirler. Rahatsız edici güneş ışınları, yanlış cilt bakım ürünleri, çarpa, düşme, vurma gibi sebeplerle morluklar oluştuğu gibi; alkol gibi zararlı madde kullanımı, stres, uykusuzluk vb. iç etkenlerle de kızarma ve morumsu lekeler oluşabilir.

Bu doğrultuda Auriderm® Xo günlük bakım ile cilde masaj yoluyla uygulanarak, lekelerin iyileşme sürecini hızlandırmaya çalışır.

Ufak çaplı ev kazaları, çarpmalar, kesikler herkesin başına gelmektedir. Vücüdun herhangi bir yerindeki şişlikler, morluklar ya da kızarıklıkların iyileşme süresi kişiden kişiye göre değişmektedir. Auriderm Xo, 2 ila 4 haftalık bir zamanla, iyileşme sürecine destek olmaktadır.

Neden Auriderm Xo?

Auriderm Xo, tedaviye yardımcı cilt bakım ürünleri sunmaktadır. Esas olarak, bu ürün, çürükleri en aza indirmeyi amaçlamaktadır ve bu yüz ya da vücudun herhangi bir yeri için kullanılabilir. Plastik cerrahi sonucunda kullanıldığında morumsu lekelerin ortaya çıkma ihtimalini düşürür ya da mevcut morarmaların silinmesinde yardımcı olur.

Göz çevresi yüzün en ince ve en hassas bölgesi olduğundan yaş almanın ilk belirtileri burada ortaya çıktığı gibi gözler uykusuzluk, stres ve yorgunluğu da kolaylıkla ele verir. Göz çevresinde çok fazla yağ bezesi bulunmadığından kendi kendini yenileyen bir doku kıvamında değildir. Dolayısıyla göz çevresine biraz daha dikkatli bir bakım yapılması gerekmektedir.

Gözaltı torbaları ve bıraktıkları gölgeler ile oluşan kahverengi - mor halkaları geçirmeyi hedefleyen Gözaltı Morluk Kızarıklık Torbalanma Giderici Krem’in formülünde kullanılan K vitamininin çok yönlü etkileri vardır. Cilde uygulanan K vitamini, morluk ve kızarıklık oluşumu azaltmada etken, antieritematöz etkisi ile kaşıntı ve yanma hissini azaltmaya yardımcı, ışığa ve ısıya karşı dayanıklıdır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.