x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Vichy LiftActiv Hyalu Eye... Babe Bicalm Ampoule Solut... Babe Bicalm Ampoule Solut... Babe Proteoglycan Ampoule... Babe Proteoglycan Ampoule... Lierac Supra Radiance Det... Lierac Premium The Cure A... Lierac Lift Integral Neck... SVR Densitium Creme Riche... SVR Densitium Creme 50ml...
Sırala:
1 2 3 .... 9 10 11
Caudalie
%20indirim 220,00 TL 176,00 TL
Caudalie
%20indirim 220,00 TL 176,00 TL
Neostrata
%10indirim 325,00 TL 292,50 TL
DDF
%30indirim 527,00 TL 368,90 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2 3 .... 9 10 11

Anti Aging ve Kırışıklık

Kadınların ciltlerinde menepoz sırasında, öncesinde ve sonrasında hormonal dengeler bazında değişiklikler meydana gelir. Bu dönemde sivilce dahi çıkabilir. Yüzlerinde meydana gelen tüylenmeler, yaşanmaya bağlı lekeler ve çizgi oluşumları meydana gelebilir. Bunun yanında güneşe bağlı hasarlar, cilt problemleri de gözlenebilir. Cildimizde meydana gelen cilt kırışıklıkları ilk olarak göz çevresinde meydana gelir. Çünkü göz çevresi ince ve narindir. Göz çevresinde kasların hakimiyetinde sürekli olarak hareketlilik söz konusudur. Fazlaca yapılan mimik hareketleri sonrasında kırışıklıklar meydana geliyor ve de sürekliliğinden dolayı kalıcı olabiliyor. Kırışıklıklar yaşlandıkça artan cilt kusurlarıdır. Kırışıklığın temelinde genetik yatkınlık, alt yapı sorunları, mimik hareketlerinin fazlalığı gibi durumlar söz konusudur. Dokuda çökmeler, kolajen liflerinin azalması gibi durumlar da kırışıklığı arttırır. Bu noktada kırışıklık engellenemezse de önüne geçilebilir bir cilt sorunu olmaktadır.

Kırışıklığı önlemek için öncelikle güneşten korunmamız gerekir. Güneşe fazla maruz kalmamalı ve güneş koruyucu kremler kullanmalıyız. Doğru tercih edeceğimiz kozmetik ürünlerle cilt bakımı gerçekleşir ve cilt kusurları ortadan kalkar. Bunun yanında dengeli beslenme, düzenli uyku ve spor yapılması gerekenler arasında yer alır. En önemlisi de seçilecek ve kullanılacak ürünlerin bilinçli uzmanlarca seçilmesi ve zamanında kullanılmaya başlanmasıdır. Kişilerin yaşkriterlerine uygun ürünleri tercih etmeleri de son derece önemlidir. Bu da kırışıklıkları geciktirir ve bol su tüketimi ile bağ dokuyu güçlendirir. Stresten uzak durarak cildin daha genç görünmesi sağlanabilir. Cildin genç ve sıkı görünmesi için en önemli adım düzenli bakımdır. Düzenli bakımı gerçekleştirmek için de doğru ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Tercih edilen doğru bakım ürünleri ile cilt bakımınızı gerçekleştirebilir ve krışıklıklarınıza veda edebilirsiniz.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.