x
sadsad x
asdasd
Sepet
Annagaspi Yoğun Plasenta Ampulu 20 ml
Marka: Annagaspi
Barkod:

Annagaspi Yoğun Plasenta Ampulu 20 ml

178,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 30.11.2015 Pazartesi Özet Bilgi: Tüm ciltlerin kullanabileceği ürün çeşitli nedenlerle ciltte meydana gelen yorgunluk, stres gibi durumların yol açtığı kırışıklığı yok eder ve koyu cilt bölgelerinin renk alanını küçültücü bakım sağlar. Cilde yoğun nem sağlar, antibakteriyel etkisi ile cildi serbest radikallere karşı korur.

Yeteri kadar ürünü tonik uygulaması sonrasında göz çevresine, yüze ve boyna parmak uçları yardımı ile uygulamak makbuldür.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Annagaspi
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık Ürünü
Ürün Özellikleri : Cildin nem ihtiyacını karşılar. Kırışıklıkların giderilmesine destek sağlar. Cildinize sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Boyut : 20 ml
Güncelleme Tarihi : 19.05.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Tüm ciltlerin kullanabileceği ürün çeşitli nedenlerle ciltte meydana gelen yorgunluk, stres gibi durumların yol açtığı kırışıklığı yok eder ve koyu cilt bölgelerinin renk alanını küçültücü bakım sağlar. Cilde yoğun nem sağlar, antibakteriyel etkisi ile cildi serbest radikallere karşı korur. Yeteri kadar ürünü tonik uygulaması sonrasında göz çevresine, yüze ve boyna parmak uçları yardımı ile uygulamak makbuldür.
Annagaspi Yoğun Plasenta Ampulu
Leke açıcı özellikli, kırışıklık giderici, besleyici etkili bir üründür. Olgun ciltler için, kuru ve normal ciltler için, uygun bir üründür. Ciltte yaşlanma etkilerinin önüne geçer, cildin erken yaşlanmasını önler. Doğal içerikli bir üründür. Cildin nem ihtiyacını sağlar. 
 
Cilt bakımını önemseyen, görünümüne özen gösteren kullanıcıların tercihidir. Ürün, terapi etkisi gösterir ve kullanıcıya rahatlık sağlar. Kısa sürede kullanıcıya arzu ettiği görünümü kazandırır. 
 
Annagaspi yoğun plasenta ampulu, zenginleştirilmiş içeriği sayesinde kırışıklık giderici, aydınlatıcı özellikli bir üründür. Yara iyileştirici özelliklidir. Cildi olumsuz dış etkenlerden korur ve cildi nemlendirir. 

Annagaspi Yoğun Plasenta Ampulu Özellikleri

Vücuda Etkileri: Cilt üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Tamamen onarıcı etkiye sahiptir. Cildin nemlenmesini sağlayarak kuruluk sorununu çözer; ciltteki kırışıklıkları ve çizgileri kısa sürede giderir. Kullanıcıya istediği görünümü kazandırır ve ferahlık hissi sağlar. Oldukça etkili bir üründür. 
 
Uygulanan Bölge: Ciltte hasarlı bölgelere, kullanıcının ihtiyacına göre uygulanır. Göz ve dudak çevresindeki ince çizgilerin azaltılması için son derece etkilidir. Mucizevi niteliklerini uygulandığı bölgelerde kısa sürede gösterir.  
 
Kullanma Şekli: Cilt yüzeyine eşit miktarda uygulanır. Kullanımı son derece basittir. Annagaspi Yoğun Plasenta Ampulunün iyice yayılması sağlanır; bu sayede cilt üzerinde derinlemesine etkisini gösterir. Yumuşak hareketlerle, yavaş şekilde uygulanır. Parmak uçlarıyla, masaj yapılarak uygulanması tavsiye edilir.  
 
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanım için uygundur. Kullanıcı cildinin ihtiyacına, hasar durumuna göre ürünü gün içinde, istediği zaman, uygulayabilir. Az miktarda uygulanması, derinlemesine etkisini göstermesi için yeterlidir. Tekrar uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Uzmanların etkilerini gözlemlediği ürünün, devamlı kullanımı tavsiye edilir.
 
Ürün Miktarı: Annagaspi Yoğun Plasenta Ampulunün miktarı 20 ml dir. 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.