x
sadsad x
asdasd
Sepet
Annagaspi Plasentalı Gençleştirici Krem 50 ml
Marka: Annagaspi
Barkod:

Annagaspi Plasentalı Gençleştirici Krem 50 ml

165,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 30.11.2015 Pazartesi Özet Bilgi: Olgun, kuru ve normal ciltlerde kullanılan ürün yaşlanma karşıtı bakım sağlar. Özel formülasyonu ile yüksek nem tutma kapasitesine sahiptir ve cilde gençlik kazandırır. Ürün cilt bakımının son aşamasında yüze ve boyna eşit oranda uygulanır ve parmak uçları yardımı ile amilmesi kolaylaştırılır.

Günlük kullanıma uygun olan ürün az miktarda uygulanabilir, tekrar etmesinde de sakınca yoktur.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Annagaspi
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık Ürünü
Ürün Özellikleri : Kırışıklık giderici etkisi ile cilde gençlık kazandırır. Aynı zamanda koruyucu ve cildin yapısını güçlendirme de etkilidir.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 19.05.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Olgun, kuru ve normal ciltlerde kullanılan ürün yaşlanma karşıtı bakım sağlar. Özel formülasyonu ile yüksek nem tutma kapasitesine sahiptir ve cilde gençlik kazandırır. Ürün cilt bakımının son aşamasında yüze ve boyna eşit oranda uygulanır ve parmak uçları yardımı ile amilmesi kolaylaştırılır. Günlük kullanıma uygun olan ürün az miktarda uygulanabilir, tekrar etmesinde de sakınca yoktur.

Annagaspi Plasentalı Gençleştirici Krem

Cildinde kırışıklık sorunu yaşayanların tercih ettiği, özel içeriğe sahip, etkili bir üründür. Leke sorununa kesin çözüm üreten ürün, kırışıklık giderici etkisi sayesinde cildi gençleştirir. Nemlendirme etkisine sahip plasentalı krem, yaşlanma belirtilerini geciktirir, kullanıcıya rahatlık sağlar. Annagaspi Plasentalı Gençleştirici Krem, doğal içeriklidir. Cilde genç ve dinamik görünüm kazandırır. Nemlendirme etkisiyle cilde esneklik kazandırır.

Annagaspi Plasetalı Gençleştirici Krem Özellikleri

Güçlü leke giderici özelliğe sahip Annagaspi Plasentalı Gençleştirici Krem, yara iyileştirici ve cilt yapısını güçlendirici önemli etkiye sahiptir. Koruyucu ve besleyici özelliklidir. Bu ürün, cildin bakımını en iyi şekilde sağlar. Tüm cilt tipleri için, uygun bir üründür.

Vücuda Etkileri: Annagaspi Plasentalı Gençleştirici Krem, tamamen onarıcı özelliklidir; cilt üzerinde olumsuz hiçbir etkisi yoktur. Kullanıcıya istediği görünümü kazandırır ve ferahlık hissi verir. Cildin leke ve tahriş sorununu çözer. Kırışıklıkları uygulamayla birlikte kısa sürede giderir ve cildin erken yaşlanma sorununun önüne geçer.

Uygulanan Bölge: Yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Uygulandığı bölge üzerinde kısa sürede etkisini gösterir ve kullanıcıya istediği görünümü kazandırır.

Kullanım Şekli: Ürün tüm cilt tipleri için uygundur ve kullanımı son derece kolaydır. Yüz ve boyun bölgesine uygulanan ürünün iyice yayılması sağlanır. Her bölgeye eşit şekilde yayılması sağlanan ürünün, yavaş hareketlerle ve masaj yapılarak kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanım için uygundur. Cildin ihtiyacına göre kullanıcı gün içinde uygulamayı gerçekleştirir. Az miktarda uygulanması ürünün derinlemesine etkisini göstermesi için yeterlidir. Diğer bakım ürünleri gibi bol miktarda uygulanmasına gerek yoktur. Devamlı kullanımla birlikte ürün kısa sürede cilt üzerinde gözle görülür fark yaratır. Cildin hasar durumuna göre, ürünün tekrar uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur. 

Ürün Miktarı: Annagaspi Plasentalı Gençleştirici Kremin miktarı 50 ml dir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.