x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Anatomicals
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Anatomicals

Anatomicals kendisini Britanya’nın en çılgın markası olarak tanımlıyor. Renkli ambalajları ve ambalajlardaki ürün tanımlarıyla eğlenceli duruşunu yansıtıyor. Renkli ambalajları ve dikkat çekici sloganlarıyla akıllarda kolayca yer ediyor. Eğlenceli duruşunu sloganıyla da belirten markanın amaçlarından biri de iyi hissettirmek ve güzel koku sağlamaktır. İngiltere’ de kurulan marka ürün içeriği olarak da kaliteli ürünler sağlıyor. Ürünlerinde paraben bulunmuyor ve ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Kozmetik sektörüne farklı bir boyut katan marka çevre ve doğa dostu tutumuyla da dikkat çekiyor.

Anatomicals markası doğa dostu tutumunu tavşanların özgürce dolaştığı ve fareler üzerinde sadece IQ testi yapıldığı bir marka doğası olarak bahsediyor ve IQ testinde bazı farelerin Einstein’ dan daha yüksek puan aldığını vurguluyor.Ürün çeşidi olarak şampuan, duş jeli, maske, dudak bakım kremleri, sabun, vücut temizleyiciler, göz kremi, saç kremi, nemlendirici gibi pek çok çeşit sunuyor. Ambalajlardaki pop-art tasarımlarıyla dikkat çeken marka sektörde kendisine farklı bir yer ediniyor. Dünya çapında sıkıcı kozmetik, kişisel bakım ürünlerine karşı bir duruş sergileyerek farklı bir tarzın doğmasını sağlıyor.

Özellikle temizleyici ürünler ile duş jelleri, şampuan ve sabun gibi ürünleriyle bilinen marka büyüleyici aromasıyla kendinizi iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Özel olarak hazırlanmış içerikleriyle hoş kokusuyla ve sizin iyi hissetmenizi sağlarken, cildiniz içinde özel formülüyle aynı özeni gösterir. Hoş kokularının yanında paraben içermeyen hassas formülüyle cilt sağlığınızı da düşünür.

Anatomicals, günlük rutin temizlik ihtiyaçlarınızı (ellerinizi yıkamak, duş almak vs. gibi) temizlenme faaliyetlerinizi rutin ve sıkıcı duruşunu bir kenara bırakmanıza olanak sağlar. Temizlenme faaliyetlerinizi rutinlikten ve sıkıcılıktan kurtarır. Eğlenceli keyif alabileceğiniz bir faaliyete dönüştürür. Eğlenceli geçirdiğiniz dakikalar zamanınızın nasıl geçtiğini anlamadan keyifle geçer. Bu rutinlerin eğlenceye dönüştüğü zamanlar pozitif enerjinize enerji katar.

Sektördeki farklı tutumu ve duruşuyla kullanıcılara yepyeni bir dünya sunuyor. Kullanıcıları bu farklı duruşuyla cezbeden marka sizin ruhunuzu ve vücudunuzu sararak enerjik, canlı bir ruh ve beden bütünlüğü sağlamak için çalışıyor.

Markanın cilt bakımı, vücut bakımı, temizleme, nemlendirme gibi ürün kategorilerinde cildin rahatlamasını sağlayacak özellikle dikkat çekici hoş aroması ve ürün performansıyla etkili bakım sağlıyor. Ambalaj tasarımı, ürün sunumu, diğer markalardan farklı bir tarza sahip duruşu ve performansı yüksek ürünleriyle hep enerjinizi yükseltecek hem de cilt bakımını sağlayan ürünleriyle sizlere yardımcı olacak.

Bu çılgın marka şişelerinde verdiği mesajlar ile kendine has tarzıyla dikkat çekiyor. Bu tarzı ürünlerinin içeriğinde sağladığı hoş meyve ve çiçek aromalarıyla destekliyor. Hoş kokularıyla aromada verdikleri yeme hissi ile sıcak, samimi ve eğlenceli bir izlenim bırakıyor. Cildinize sağladığı enerji, meyve ve çiçek aromalarıyla sizi farklı dünyalara sürükleyen marka gün boyunca hoş kokusuyla peşinizi bırakmayacak.

 

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.