x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Alassala
Sırala:
Daha Fazla Yükle

ALASSALA

27 Mayıs 2012 tarihinde İngiltere Nottingham’ da kurulan ALASSALA firması, başta Argan yağı olmak üzere oldukça zengin organik ürün yelpazesiyle 13 ayrı ülkeye ürünlerini pazarlayan bir dermo kozmetik markasıdır.
Etik hizmet anlayışı ile doğal, saf ve organik içerikli ürünler üreterek insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen ALASSALA, birbirinden etkili ve benzersiz ürünleri ile saçlarınız ve cildiniz için gerekli tüm bakımı en doğal yoldan karşılayabilmeniz için özenle çalışır. ALASSALA cildiniz ve saçlarınızın sadece güzelliğini değil sağlığını da düşünür.

ALASSALA, tarafından özenle hazırlanan tamamen doğal, organik ve benzersiz formüllere sahip ürünler, saçlarınız ve cildinizdeki mevcut problemlerin giderilmesi ve olası problemlerin önüne geçilmesinde son derece etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. ALASSALA’ nın geniş ürün yelpazesinde, akne, suçiçeği, sedef gibi deri hastalıklarının tedavisinde destekleyici olarak kullanılabilecek ürünler de mevcuttur.
ALASSALA, saçlar, cilt ve vücut üzerindeki olumlu etkisi kanıtlanmış Argan Yağı konusunda oldukça hassas çalışmalar yürütür. Ürünlerinde Argan ağacının meyvelerinden soğuk sıkım metoduyla elde edilen ve herhangi bir boyar madde, koku veya ek madde içermeyen % 100 organik yağı kullanır.


E vitamini, Omega6 ve Omega9 bakımından oldukça zengin olan Argan yağı cildiniz ve saçlarınızın çok daha sağlıklı ve ışıltılı olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda yaşlılık belirtilerinin giderilmesi ve kırışık oluşumunun engellenmesinde de oldukça etkilidir. Sadece güzelliğiniz değil sağlığınız için de etkili bir ürün olan Argan yağı, iltihap oluşumunu engellemeye yardımcıdır.

Piyasadaki Argan yağı bazlı ürünlerin çoğunun içeriğindeki kimyasalların çoğu silikondan üretilir. Bazı cilt tipleri için etkili olabilir fakat başkalarına zarar verebilirler. ALASSALA tarafından üretilen güzellik ve bakım ürünleri zararlı kimyasallar içermez.
Doğal güzellik ve bakım ürünlerini, büyük bir özenle ve en kaliteli organik kaynakları kullanarak üreten ALASSALA nın tüm ürünleri, EU Organic, OF&G, EcoCert, Kosher ve Halal sertifikalarına sahiptir. ALASSALA’nın sertifikalı özel ürünlerine portakalrengi.com aracılığıyla zahmetsizce sahip olup bu doğal ve organik bakıma kolayca ulaşabilirsiniz.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.