x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Activar
Sırala:
Daha Fazla Yükle

ACTİVAR

Activar, diğer bakım ve kozmetik ürünlerinden farklı olarak yeni nesil bir cilt bakım ürünüdür. Son araştırmalar ve teknoloji yöntemleri ile geliştirilen formülünde diğer hiçbir anti-aging ürünlerinde olmayan bir ekstre bulunur. Bu ekstre 2009 yılında Japonya’da kullanıma sürüldüğü zaman en çok kullanılan ilk 10 ürün arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Formülü içerisinde hem anti-aging içerikler hem de özel olarak geliştirilen günlük cilt bakım özelliklerine sahiptir. Kullanılabilirlik bakımdan hem makyaj malzemeleri hem de güneş koruma ürünleri ile geçimlidir. Bu özellikler aynı zamanda güneş koruyucu ürünlerin etkilerini de arttırırken uygulanan kozmetik uygulamaların etkinliğini ve kalıcılığını da arttırır. Göz çevresinde tek formül içeriğiyle üçlü etki sağlar. Cilde zarar veren ışınların; özellikle UVA ve UVB ışınların verdikleri kimyasal zararların azalmasında ve sonrasında oluşan hasarların onarımlarını da destekleme yönünde büyük özelliklere sahiptir. 

İyi ve kalıcı bir nemlendirme sağlayarak kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Cildin yüzeyi ve cilt altı dokusunu destekleyip güçlendirerek doğum lekeleri de dâhil olmak üzere cilt lekelerinin azalmasında büyük bir etken olur. Gözaltı morlukları başta olmak üzere; gözaltı torbalarını ve mimik kırışıklıklarını tek ürünle azaltma yönünde üstün bir başarı sağlamaktadır. Kullanılan ürün sayesinde artan kollajen ile cildi taşıyan ve sarkmaları önleyen cilt altı matriks yapısının güçlenmesine destek sağlar. Bununla beraber içerdiği, balık kıkırdağından elde edilen ve koruyucu bir enzim olan MDI COMPLEX ile beraber oluşan yeni ve güçlü kollajenin parçalanmasını ağırlaştırır.

Yüksek teknoloji ve üstün araştırmalar sonucu geliştirilen Cuivridon® sayesinde cildi besleyen sebumun incelmesini sağlayarak; cildin kuru ve yağsız bölgelerine de yayılmasını, o bölgelerin beslenmesini ve böylece yüzün yağ dağılım dengesini sağlamaya yardımcı olur. Formülü tüm cilt yapılarına uygun olup hem yağlı hem kuru ciltlere uygun tek bir formülle etkilerini gösteren ve hassas ciltlere uyan bir yapıya sahiptir. Özellikle içerisindeki C Vitamini birçok anti-aging formülden ayrılan, yağda eriyen bir forma dönüştürülmüştür. Böylelikle diğer formüllerden farklı olarak cildin derinliklerine inebilmektedir.

ACTIVAR®, yalnızca epidermis içerisinde değil aynı zamanda cilt altında yani dermis katmanında da çok iyi ve kalıcı bir etki gösterir. Epidermiste seboregülatör etki ile yağlı bir yapıya sahip besleyici salgının (sebum) incelmesini ve kolayca kuru bölgelere dağılmasını sağlar. Komedon oluşumunu azaltarak gözenekleri sıkılaştırır ve cildi kalıcı olarak nemlendirir. Cilt lekelerini azaltarak cilde yoğun bir görünüm verir. Dermiste ise cilt altının destek doku matriksinde bulunan içeriği dolu kollajen yapının yıkılmasını engeller ve vücudun orijinal Tip l ve Tip lll kolajenini sentezleyebilmesi için uyarılarda bulunuru. Cildi kalıcı bir şekilde nemlendirerek irritasyon varsa yatıştırıcı etkilerle rahatlatır ve sakinleştirir.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.