x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Acnefree
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Acnefree

Sivilce ve akne problemleri, çözümleri oldukça zor ve çözüm alma olasılığı düşük problemler olarak görülür. Sık karşılaşılan ve genelde çözüm sağlamakta zorluğu olan bu problemler için Acnefree ürünü %100’e varan sonuç istatistiği ile hayatımıza giriyor. Yurt dışında faydasıyla kanıtlanmış ve bilinen bu ürün, Türkiye’ye gelmesiyle beraber, sivilce problemi yaşayan kişileri bu problemleriyle vedalaştırdı. Ayrıca Acnefree diğer ürünlerden farklı bir etkiyle sürekli mikro-benzoil peroksit sağlamasıyla 7/24 koruma ve tedavi sağlayan bir üründür.

Genellikle çoğu bireyin ergenlik döneminde yoğunlukla başlayan ve sonra kişiyle beraber kalan cilt problemidir akne. Halk arasında sivilce olarak bilinir. Ciltte bulunan yağ bezlerinin salgıladığı yağın deri yüzeyine geçişini sağlayan kanal yoğunlaşmış bir yağ kütlesi sebebi ile tıkanır. Bu gözeneklerin ismi de aknedir. Tedavi edilmediği takdirde ciltte kalıcı izler bırakabilir. Yüz, sırt, omuz, göğüs, boyun bölgesinde görülür.  Özellikle yüz bölgesindeki akneler tedavi de edilmediği sürece iz olarak kalır ve kişi için zorlu süreçlere sebep olur.

Birkaç sebepten ötürü akne oluşumu olur. Derimizdeki p.acnes adlı bakteri çoğalmaya başlarsa, akne de artmaya başlar. Irsi sebeplerden ötürü akne sorunu ile karşılaşılabilir ve en başta hormonsal sebepler akne oluşumuna meydan vermektedir.  Stresin de akne problemini arttırdığı görülmüştür. Sivilcelerle oynayıp sıkmakta, artışa sebep olacaktır. Akne problemlerinde kesin çözüm için en öncelikli şart, tedaviye bir an evvel doğru ürünlerle başlamaktır. Sivilce tedavisini ertelemek, problemlerin direncini arttıracaktır. Acnefree, çoğu ürünün veremediği sonucu %99 gibi bir oranla size sunuyor. %99 olumlu sonuç almak için ürünü kullanmalısınız. Acnefree size kesin sonuç sunmakla beraber, hızlı sonuçta sunuyor.  Ciltteki lekelerden kesin bir kurtuluş sağlarsınız. Yağ içermeyen içeriğiyle durulama sonrası da etkisini göstermeye devam eden bir üründür.

Acnefree, benzoil peroksit, salisilik asit, sülfür, retinol, benzalkonyum klörür birleşimiyle gün boyu aknelerden kurtulmanızı sağlıyor.

Ürün Türkiye’ye gelene kadar yurt dışından birçok alıcısı olan bu ürün, Türkiye’ye geldikten sonra kullanıcılarını daha çok mutlu etmiş ve kitlesini arttırmıştır. Özellikle bayanların yorumlar yaptıkları sitelerde, %99 çözüm adı altında, herkesin birbirine gözü kapalı önerdiği bir ürün haline gelmiştir. Bu tip sorunlar yaşayan insanların en büyük korkuları paralarını çöpe atmak olduğu için, acnefree en başta doğru bir tercih olarak fayda sağlıyor.

Yoğun olarak temizlik ve pürüssüzlük veren Acnefree, hızlı ve güvenilir sonucu ile cilt problemi yaşayan kişilerin mucizevi çözümü olacak. Marka’nın kalitesi ve içeriği Amerika’da oldukça yayılmış ve tercihler bu sebepten fazlasıyla artmıştır. Bilinen ve tercih edilen Acnefree yağsız içeriği ve kalıcı temizliğiyle gözlerinizi kamaştıracak.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.