x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Achroactive Max
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Achroactive Max

Güneşe bağlı oluşan lekeler, çiller, yaşlılık lekeleri, fotoalerjik reaksiyonlar, malezma cilt yüzeyinde oluşan leke çeşitleridir. Farklı boyutta ve sayıda oluşabilmelerinin yanı sıra dış görünüş açısından son derece olumsuz bir görüntü oluşturmaktadırlar. Achroactive Max markası lekesiz, parlak ve nem dengesi sağlanmış bir cilde ulaşabilmek amacıyla özel içeriğiyle formüle edilen ve lekelerin üzerinde kanıtlanmış bir etkiye sahip olan ürünler tasarlayan profesyonel bir cilt bakım markasıdır.

Achroactive Max markasının etkileri klinik olarak test edilmiştir ve onaylanmıştır. Özellikle düzenli ve doğru kullanım ile çok daha iyi sonuçlar elde edilebilmektedir. Test sonuçlarına göre Achroactive Max ürünleri % 21 oranında cilt pigmentasyonunda azalma, % 67 oranında cilt renginde düzelme, % 36 oranında ise melanin oluşumunda azalma gözlemlenmiştir. Günlük nemlendirici ihtiyacını da zengin içeriğiyle karşılayabilmektedir. Kremleri hafif formülü sayesinde cilt tarafından hızlıca emilmektedir.  Ürünlerin vitamin C bileşenini içermesi sayesinde melanin adı verilen koyu rengin oluşumuna sebep olan maddenin üretimindeki artışı engelleyerek cilt lekelerini gidermekte yardımcıdır. Aynı zamanda yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlamaktadır. Alfa hidroksi asitler sayesinde aynı zamanda cildi onarıp renk eşitsizliğini düzenlemeye ve cildi beslemeye yardımcı olur.

Bulgaristan’ da üretilen Achroactive Max ürünlerini hassas ciltlerde de güvenle kullanılabilen ürünlerdir. Kremleri 30 günlük kullanım süresinde sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanmalı, 30 günlük sürecin sonunda ise sadece güneşe çıkmadan önce kullanılması gerekmektedir.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.